Rezultate te kerkimit per termin: +Klajda +Gjosha

Total: 1671
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.335Z

Klajda Gjosha: Lajmet për dorëheqjen time, spekulime

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha hedh poshtë zërat se mund të japë dorëheqjen nga posti që mban. Emri i saj u lakua se mund të japë dorëheqjen pas Nasip Naços. Më vjen keq që qarkullojnë këto lajme, janë spekulime. Unë jam në krye të detyrës dhe po ju flas nga Brukseli, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.405Z

Klajda Gjosha, vizitë zyrtare në Kosovë

Ministrja e Integrimit Publikohet axhenda Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha, nga dita e djeshme po zhvillon një vizitë zyrtare në Kosovë, gjatë së cilës janë planifikuar një sërë takimesh me drejtuesit më të lartë të shtetit. Ministrja Gjosha, ka planifikuar të zhvilloj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.779Z

Klajda Gjosha tregon shtatzaninë e saj në plazh (FOTO)

Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha, në muajin e shtatë të shtatzanisë na shfaqet shumë në formë dhe aktive. Në fotot që publikon gazeta Panorama, Gjosha ndodhet me pushime në plazhin e Dhërmiut, ku ka treguar edhe shtatzaninë e saj me barkun e fryrë. Edhe pse për pak ajo kohë ajo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.472Z

Martohet sot në Pezë,Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha

Herën e fundit që e pamë ishte krah Ramës në përgatitjen e qeverisë së re, në të cilën ajo do të jetë Ministrja e Integrimit. Një moment i mirë në karrierën e saj, i cili duket se ka përkuar në mënyrë perfekte me një tjetër gëzim në jetën personale të Klaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.451Z

Flet Klajda Gjosha: E vërteta e lajmit për dorëheqjen time

Pas dorëheqjes së Nasip Naços ditën e djeshme u përfol për një skemë të kryetarit të LSI-së, Ilir Meta për të tërhequr disa ministra.Klajda GjoshaNjë prej të përfolurve ishte ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha, për të cilën u tha se po kthehet me urgjencë nga Brukseli.Por n�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.778Z

Klajda Gjosha tregon shtatzaninë e saj në plazh

Ministrja e Integrimit Klajda Gjosha, në muajin e shtatë të shtatzanisë na shfaqet shumë në formë dhe aktive. Në fotot që publikon gazeta Panorama, Gjosha ndodhet me pushime në plazhin e Dhërmiut, ku ka treguar edhe shtatzaninë e saj me barkun e fryrë. Edhe pse për pak ajo kohë ajo do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.748Z

Klajda Gjosha në Vjenë, për Euroskepticizmin dhe krizën e refugjatëve

Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha, mori sot pjesë në Forumin E ardhmja e Europës, perspektivat e reja, aktivitet i mbajtur në Vjenë. Në forumin ku ishin të pranishëm 24 ministra nga gjithë Europa, u zhvilluan dy sesione me dyer të mbyllura për mediat. Në qendër të diskutim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama