Rezultate te kerkimit per termin: +Klan +Kosova

Total: 2808
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.764Z

Vigjilje e Klan Kosova

Klan Kosova, nuk ka lidhje me pervojen dhjetevjecare te Klan-it ne Shqiperi. Ky televizion erdhi si nje nevoje qe ne e gjykuam te prezences tone edhe ne Prishtine. Me te vertete qe Klan Kosova lidhet me Klan-in ne Shqiperi, eshte nje lidhje natyrale. Por thelbi i Klan Kosoves ndryshon nga ai i telev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.289Z

KPM: Klan Kosova theu heshtjen zgjedhore

Nga Express më 12 dhjetor 2010 në ora 19:16 Komisioni i Pavarur për Media (KPM) ka nisur procedurën për ndërmarrjen e masave ligjore ndaj TV Klan Kosovës, për shkak se ky subjekt transmetues ka vepruar në kundërshtim me Ligjin për Zgjedhjet e Përgjithshme dhe Udhëzuesin 3 të KPM-së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.973Z

KPM Klan Kosova theu heshtjen zgjedhore

Nga Express me 12 dhjetor 2010 ne ora 1916 Komisioni i Pavarur per Media KPM ka nisur proceduren per ndermarrjen e masave ligjore ndaj TV Klan Kosoves per shkak se ky subjekt transmetues ka vepruar ne kundershtim me Ligjin per Zgjedhjet e Pergjithshme dhe Udhezuesin 3 te KPM-se per Periudhen e He

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.060Z

"Jemi nje", Klan Kosova lindi ne 1 vjetorin e pavaresise

Pas me shume se nje dekade nga themelimi i Televizionit Klan ne Shqiperi, ne vigjilje te pervjetorit te pare te Pavaresise se Kosoves, lind edhe Klan Kosova. Klan Kosova vjen si nje dhurate per te gjithe qytetaret e shtetit te ri, me nje programacion te larmishem, lajme, emisione te debatit, kulture

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.659Z

Qeverisa e Re, sipas “Klan Kosova”

Nga Express më 21 shkurt 2011 në ora 20:36 “Klan Kosova” ka mësuar jozyrtarisht përbërjen e Qeverisë së re. Në Qeverinë e re, sipas “Klan Kosova”, do të jetë edhe Edita Tahiri si zëvendëskryeministre për njohje dhe politikë të jashtme. Hajredin Kuçi do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.032Z

Klan Kosova, nis me moton: "Ne jemi nje"

Pas mbi dhjete vjetesh nga themelimi i Klan ne Shqiperi, lind edhe Klan Kosova Televizioni Klan Kosova celi mbreme transmetimet ne oren 20.00 perballe nje audience tejet te larte qytetaresh nga e gjithe Kosova qe prisnin hapjen e tij. Ne oren 20.00 u transmetua edicioni i pare informativ qe do te je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.248Z

QKK dhe TV Klan Kosova me memorandum bashkëpunimi

Qendra Kinematografike e Kosovës ka nënshkruar një memorandum bashkëpunimi me TV Klan Kosova për shfaqjen e disa filmave të metrazhit të shkurtër të subvencionuar nga QKK. Në bazë të kësaj marrëveshje do të shfaqen filmat e shkurtër që janë realizuar në vite të ndryshme duke fil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama