Rezultate te kerkimit per termin: +Klevis +Prenga

Total: 27
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.727Z

Plumba 24-vjeçarit në Lezhë, plagoset Klevis Prenga, u sulmua në makinë

Bresheri automatiku jane leshuar ne drejtim te nje mjeti tip Golf ne te cilin ndodheshin 3 persona, njeri prej te cileve femije. Ngjarja eshte shenuar ne lagjen Gurra te qytetit te Lezhes, ndersa nga plumbat ka mbetur i plagosur Klevis Prenga 24 vjec nga fshati Barbullojë e Lezhes, i cili eshte tra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.648Z

Atentat në Lezhë, 24 vjeçariqëllohet nga makina me xhama të zi

Të tjera rreth shkrimit FOTO/ Në makinë dhe një fëmijë LEZHE -  Një 24 vjeçar ishte objektiv i një atentatit paraditen e sotme në qytetin e Lezhës.  Nga të dhënat e para Klevis  Prenga, 24 vjeç nga fshati Bardullojë i Lezhës ka qenë në makinën e tij të cilën e ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.733Z

Parandalohet një vrasje në Lezhë, arrestohet 1 person, tentoi të vriste hasmin

  LEZHË- Parandalohet një vrasje në qytetin e Lezhës. Për këtë ngjarje policia ka arrestuar në flagrancë Klevis Prengën. Sipas informacioneve që vinë nga blutë e këtij qyteti, shtetasi në fjalë ishte në hasmëri prej kohësh, ndaj kishte dal të kryente vrasjen e hasmit. Në cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.521Z

Shengjin plagosje ne disko

Një 24 vjeçar është plagosur me armë zjarri në orët e para të ditës së sotme në qytetin e Shëngjinit. Elvis Leka nga fshati Simon i Mirditës është qëlluar me plumba pistolete nga një bashkëfshatar i tij ne ob

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.648Z

Atentat në Lezhë, 24 vjeçari qëllohetnga makina me xhama të zi

LEZHE - Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri paraditen e sotme në qytetin e Lezhës. Sipas policisë së Lezhës, ngjarja u shënua në bulevardin e lagjes “Gurra” rreth orës 11:20, dhe për pasojë u plagos rëndë, Klevis Prenga 24 vjeç. Sipas të dhënave paraprake, më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.734Z

Gati per te vrare hasmin policia parandalon vrasjen

PUBLICITET Lezhe 17 prill 2014 NOAal- Nje vrasje eshte parandaluar ne qytetin e Lezhes ndersa eshte arrestuar ne kushtet e flagrances nje i ribr br Nga ana e uniformave blu sic raporton Noaal u be arrestimi ne flagrance i Klevis Prenges te cilit iu gjet me vete nje arme zjarri tip berete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.718Z

Atentat në Lezhë, plagoset rëndë 24-vjeçari

LEZHE - Një 24-vjeçar nga Lezha është plagosur me armë zjarri. Ngjarja e rëndë është shënuar në shëtitoren kryesore dhe mësohet se 24-vjeçari është në gjendje të rëndë për jetën dhe është dërguar në Spitalin Ushtarak në Tiranë. Paraprakisht mësohet se i plagosuri, Klevis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama