Rezultate te kerkimit per termin: +Klodian +Saliut

Total: 190
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.523Z

Hakmarrja, vritet vëllai i Klodian Saliut

Ekzekutohet i treti djalë i familjes Saliu. Hasmëritë e “Bandës së Durrësit” janë rikthyer sërish me gjakderdhje, për të marrë hak mbi vëllanë e mbetur gjallë të rivalit të Lul Berishës, Klodian Saliu. Arian Saliu 37 vjeç, ka rënë pre e një breshërie automatike,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.061Z

Banda e Durrësitkërkohet sekuestropronave të Klodian Saliut

TIRANE- Pronat dhe pasuritë e Klodian Saliut, ish- anëtar i bandës së Durrësit, i cili u ekzekutua në vitin 2005, rrezikojnë të kalojnë në “arkën” e shtetit. "Gazeta Shqiptare" shkruan sot se gjyqtari Dritan Hallunaj, njëkohësisht dhe kreu i Gjykatës së Krimeve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.659Z

Ekzekutohet në mes të Durrësit vëllai i Klodian Saliut, rivalit të Lul Berishës

Ekzekutohet vëllai i Klodian Saliut, rivalit të Lul Berishës. Arian Saliu, 37 vjeç, është qëlluar disa herë gjatë pasdites së djeshme nga dy persona që udhëtonin me motor, çka i ka shkaktuar atij vdekjen. Në momentin e ekzekutimit, 37-vjeçari ka qenë i shoqëruar nga një tjetër per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.592Z

Atentati, eliminohet vëllai i fundit i Klodian Saliut

I njëjti skenar me atë të një viti më parë, kur ashtu si i vëllai, Shkëlqimi, që sapo dilte nga lokali, ashtu dhe këtë herë, Arian Saliu, vëllai i vetëm i mbetur i Klodian Saliut, është qëlluar me breshëri automatiku. Dëshmitarët kanë treguar për dy persona me skafandra, të ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.342Z

Aksidentohet nipi dhe babai i Klodian Saliut, dyshime për ngjarjen

Abedin dhe Enkelejd Saliu kanë mbetur të plagosur në një aksident të ndodhur pranë mbikalimit të Shkozetit DURRËS - Një i vdekur dhe pesë të plagosur ka qenë bilanci i një aksidenti, ku protagonistë ishin familjarë të Klodian Saliut, i njohur si një nga të fortët e Durrësit dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.267Z

Coli: 200 mijë euro për lirimin e Klodian Saliut

I penduari i bandës së Durrësit përfundoi dje dëshminë e tij në procesin gjyqësor ndaj Bujar Gashit në lidhje me vrasjen e Dritan Dishës TIRANË- I penduari i "bandës" së Durrësit, Adriatik Coli, mbaroi pasditen e djeshme rrëfimin e tij para togave të zeza për vrasjen e Dritan Dis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.610Z

Dëshmon e dashura e Klodian Saliut

Armand BajramiKa dëshmuar dje në Gjykatën e Krimeve të Rënda në gjyqin e Bandës së Durrësit, shtetasja V.Jaho, dëshmitarja e mbrojtur e prokurorisë. Vajza e cilësuar nga prokuroria si "karremi" i përdorur nga "banda e Durrësit" për nxjerrjen në pritë të Marsel S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama