Rezultate te kerkimit per termin: +Klubit +Sportiv

Total: 1697
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.613Z

Korçë, kërcënohet me jete shefi i klubit sportiv të Bilishtit

Është kërcënuar me jetë shefi i klubit sportiv të Bilishtit, Kosta Skoti. Ky i fundit ka bërë denoncimin pranë rajonit të policisë së Korçës, ku tha se ishte kërcënuar me jetë. Sipas tij ka qenë ish-presidentin i këtij klubi i cili e ka kërcënuar. KORÇE- Kërcënohet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.842Z

Kryeministri Berisha takon përfaqësuesit e Klubit Sportiv “Milan”  

Kryeministri Berisha zhvilloi sot një takim të ngrohtë dhe miqësor me një përfaqësi të ekipit prestigjoz të futbollit italian “Milan”, të cilët ndodhen në Shqipëri në kuadër të një ndeshjeje futbolli miqësore me ekipin e futbollit të Tiranës dhe për disa aktivitete t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.033Z

Shpërthim tritoli para banesës së shefit të Klubit Sportiv Elbasani

ELBASAN-Një shpërthim eksplozivi pranë banesës së shefit të Klubit Sportiv Elbasani ka vënë në alarm policinë e këtij qyteti ditën e sotme. Policia bën me dije se është njoftuar sot për një shpërthim eksplozivi para derës së një apartamenti në katin e tretë të një pallati q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.789Z

“Vodafone Albania”, sponsor gjeneral i klubit sportiv të basketbollit “Tirana”

“Vodafone Albania” tregon gjithnjë e më shumë disponueshmërinë e saj për të përmirësuar jetën sportive në vend duke dhënë një shembull të përgjegjshmërisë së biznesit ndaj sektorëve të cilët kanë nevojë për mbështetje. Në kuadër të kësaj nisme, që prej tetorit 200

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.622Z

Kercenohet me jete shefi i klubit te Bilishtit

KORCE - Kercenohet me jete shefi i klubit sportiv te Bilishtit ne Korce, Kosta Skoti. Lajmin e ka bere te ditur gjate dites se djeshme, policia e qytetit te Korces, e cila ka pohuar se, ka qene vete Kosta Skoti, i cili ka bere denoncimin prane rajonit te policise, ku eshte shprehur se eshte kercenua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.270Z

Haris Fakic, Drejtori Sportiv i Skënderbeut

Skënderbeu me një drejtor të ri sportiv. Kampionët e Shqipërisë kanë arritur marrëveshjen me boshnjakun Haris Fakic, i cili do të mbulojë rolin e rëndësishëm në organikën e klubit korcar, Fakic, 33-vjecar, ish futbollist, vitet e fundit ka ushtruar profesionin e menaxherit të futbol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.086Z

Qeveria bën pronar klubin sportiv “Vllaznia”

Qeveria bën pronar klubin sportiv “Vllaznia” të Shkodrës. Këshilli i Ministrave miratoi në mbledhjen e djeshme vendimin “për kalimin në pronësi të Bashkisë së Shkodrës të truallit pranë ish-SMT-së, Shkodër, për ndërtimin e terreneve sportive të klubit të futbollit “Vllaz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama