Rezultate te kerkimit per termin: +Kodheli +Republika

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.678Z

Turqia dhuron 10 minibusë për FA, Kodheli: Po rikthejmë dinjitetin

Ditën e sotme në mjediset e Ministrisë së Mbrojtjes u zhvilluar ceremonia me rastin e dorëzimit nga Republika e Turqisë të 10 minibusëve për Forcat tona të Armatosura. Në ceremoni ishin të pranishëm, ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, shefi i Shtabit të Përgjithshëm i FA-së, gjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.912Z

Kodheli ne Konferencen e Keshillit te Atlantikut

brbrEkstremistet xhihadiste perbejne nje rrezik per vendet e Ballkanit Perendimor Deklarata eshte bere nga Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ne takimin e shoqates se Keshillit te Atlantikut Ne diskutimin mbi sfidat e reja me te cilat perballet NATO Kodheli kerkoi me shume vemendje nga Europabrbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.359Z

Kodheli takon Farkas Shqiperia faktori i stabilitetit ne rajon

Transmetuar me 12072014 - 1926 Mimi Kodheli Evelyn NFarkas PUBLICITET Tirane 12 korrik 2014 NOAal- Ministria e Mbrojtjes Mimi Kodheli u takua me zvasisteten e sekretarit amerikan te mbrojtjes per Rusine Ukrainen dhe Euroazine Evelyn NF

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.918Z

Kodheli garanton NATO-n: Pa asnjëdyshim se do të jemi në Afganistan

Të tjera rreth shkrimit FOTO TIRANË – Shqipëria mbetet e palëkundur në vendimin e saj për t’u angazhuar ushtarakisht në Afganistan. Këtë e ka deklaruar sot, Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli, e cila n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.835Z

Kodheli takon ushtarakun e lartë të NATO-s: Shqipëria hap përpara në angazhimin me aleancën

Belgjikë- Në kuadër të vizitës së saj në Komandën e Aleancës për Operacionet (ACO) në Mons të Belgjikës, Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, u prit sot në një takim zyrtar nga Komandanti Suprem i Forcave Aleate për Europën, gjenerali Philip Breedlove. Gjatë takimit ministrja Kodhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.701Z

‘Corriere’ përgënjeshtron lajmin për shqiptarët në kazino. Kodheli akuza opozitës: Merreni me falsitete

TIRANE- E përditshmja italiane, ‘Corriere della Sera’ ka përgënjeshtruar sot lajmin e publikuar për delegacionin shqiptar të Ministrisë së Mbrojtjes, sipas të cilës kishte braktisur punimet në Samitin Europa-Asia në Milano. Sipas lajmit të sotëm, citohet se Shqipëria nuk b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.434Z

Krasniqi: Kodheli me mësime të çoroditura dhe shan shtetin

Del kundër thirrjes së ministres: Mos u sillni si politikanët e Tiranës BLEDAR HOTI Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, gjatë vizitës zyrtare në Kosovë i ka habitur politikanët me deklaratat që ka dhënë në lidhje me krizën që po përjeton prej ditësh shteti më i ri Ballkanit. Me sy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama