Rezultate te kerkimit per termin: +Kodheli

Total: 5770
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.020Z

Mimi Kodheli

15/03/2005  Prefektja e Qarkut të Tiranës, Mimi Kodheli, e cila pritet të jetë kandidate e Partisë Socialiste për kryeqytetin, është shprehur dje e gatshme të kandidojë në çdo zonë që do t'i ngarkohet nga drejtuesit e partisë. Por, thekson ajo, "preferenca ime është Tirana

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.837Z

Kodheli akuzon Presidentin

Pas ministrit te Brendshem Saimir Tahiri edhe Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka deklaruar nje te vertete ndryshe nga ajo e Presidentit te Republikes Edhe pse kreu i shtetit Nishani ka justifikuar vonesen ne dekretimin e struktures se re te Forcave te Armatosura me argumentin se Ministria e Mbroj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.280Z

Kodheli Kercenohemi nga ISIS

brbrShqiperia kercenohet nga organizata terroriste ISIS jo vetem si vend anetar i NATO-s por edhe per shkak te pozites se saj gjeografike ne Ballkan Duke folur ne nje interviste per Zerin e Amerikes Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli tha se Tirana zyrtare eshte rreshtuar perkrah shteteve te bashkuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.258Z

SHBA Kodheli vizite zyrtare

brbrPerforcim i marredhenieve dhe bashkepunim i metejshem kane qene mesazhet e percjella nga Ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli gjate vizites ne SHBA Ne fjalen e saj gjate bisedimeve dypaleshe ministrja Kodheli ka shprehur mbeshtetjen e forcave shqiptare te armatosura per misionet e ndryshme paqerua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.850Z

Mimi Kodheli: Ja pse quhem Mimi

Në intervistën e mbrëmshme për Enkel Demin, ministrja e Mbrojtjes Mimi Kodheli ka treguar edhe arsyen pse ka këtë emër. Së shpejti më kanë njoftuar që teatri operas do të rivendosë mos gaboj La Boheme, historinë e Mimit. Do shkosh ta shikosh. Kam përshtypjen se në Mars do rivendos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.104Z

Kodheli apel Thacit e Ahmetit

brbrBashkohuni Ky ka qene mesazhi qe numri nje i mbrojtjes ne Shqiperi zonja Mimi Kodheli u ka dhene krereve te partive me te medha shqiptare ne Maqedoni Ali Ahmetit te BDI-se dhe Menduh Thacit te PDSH-se Gjate takimit me Kodheli tha se vetem bashkimi real i faktorit shqiptar ne Maqedoni do te rrise

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.017Z

Pas Metës, Kodheli në Shkup

Shkup - Shkupit zyrtar iu desh të presë dy zyrtarë të lartë të Shqipërisë brenda tri ditëve. Pas kreut të Kuvendit, Meta, Shkupin e viziton ministrja e Mbrojtjes, Kodheli, e cila zhvilloi një takim fillimisht me homologun e saj, Zoran Jolevski. Si në të gjitha takimet zyrtare, diskutim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama