Rezultate te kerkimit per termin: +Koja

Total: 344
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.087Z

Shuhet kineasti Andon Koja

Andon Koja një emër i njohur në historinë e kinematografisë shqiptare është ndarë papritur nga jeta në mënyrë aksidentale. Qendra Kinematografike njoftonte në faqen e saj lajmin, duke e quajtur një humbje për kinematografinë shqiptare dhe komunitetin e artistëve. Regjisor në shumë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:04.775Z

NDI: Koja thotë gjepura

11/05/2005  Këshilltari i lartë për politikat në Institutin Demokrat për zgjedhjet, Dan Redoford, një ditë pas publikimit dhe kontestimeve që mori sondazhi nga disa forca politike, ka mbrojtur seriozitetin me të cilin është bërë ky studim. Redoford ka theksuar se deklaratat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.284Z

Koja pro kërkesës së aleatëve

26/11/2004   Tryeza e ardhshme mes aleatëve të "Koalicionit për Integrim", që do të jetë javën e parë të dhjetorit, sipas zëdhënësit politik në Partinë Socialiste, Gjergji Koja, do të ketë në qendër të diskutimeve marrëdhëniet dhe raportet mes aleateve deri në zgjedh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.095Z

Koja premton liberalizimin e universiteteve

27/03/2005  KPD e FRESH ndan 100 komisionet elektorale Gjatë takimit të Komitetit të Përgjithshëm Drejtues të Rinisë Socialiste, Gjergji Koja premtoi liberalizimin e plotë të universiteteve. KPD ka vendosur që të rinjtë të ndahen në 100 komisione, për të ndihmuar të gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:15.930Z

Koja: Kodi Zgjedhor të ndryshohet

Kryetari i PSM-së, Gjergj Koja i ftuar në studion e “Ora News”, ka kërkuar ndryshim të sistemit dhe Kodit Zgjedhor, pasi sipas tij kodi aktual penalizon të majtën. “Ky është sistemi zgjedhor, që nuk i përshtatet më Shqipër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.342Z

Koja: PS të na përfshijë në qeverisje

Socialistët e moderuar Partia Socialiste e Moderuar i kërkon aleatit të madh, PS-së, që ta përfshijë në qeverisje. Është moment i përshtatshëm që Partia Socialiste e Moderuar të jetë pjesë e qeverisjes së koalicionit të Aleancës për Shqipërinë Europiane si pjesë e këtyre marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.440Z

Koja: Memushi ka prodhuar korrupsion.

06/04/2005  Krerët socialistë hedhin dyshime të forta mbi testet e konkurseve në shkollat e larta "Është fatkeqësi qeverisja në këto vite e arsimit nga Memushi" Zëdhënësi politik i Partisë Socialiste, Gjegj Koja, ka akuzuar nga Durrësi ministrin e Arsimit dhe Shkencës, Luan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama