Rezultate te kerkimit per termin: +Koka

Total: 9223
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.821Z

Basha reagon për shkarkimin e 4 ministrave: Nuk ikim, nuk jemi këtu për koka turku as për koka kecash as për koka delesh

Nga çadra perballe kryeministrise kreu i Partisë Demokratike ka reaguar lidhur me shkarkimin e ministrave nga ana e Partisë Socialiste. Ai është shprehur se nuk do të tërhiqen nga beteja e tyre deri në shkarkimin e Rames dhe jo të shërbëtorëve të tij. Ajo që po ndodh pak metra më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.134Z

Koka: Sfidë cilësia e karburanteve

Marrëveshja për klimën Plan masash në bashkëpunim me Transportet për qarkullimin e automjeteve Ndërsa e cilësoi arritje historike marrëveshjen që do të sjellë një klimë më të sigurt për planetin, jo vetëm për qytetarët e sotëm, por edhe për brezat që do të vijnë, ministri i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.267Z

Berisha: Kontrabandisti Nard Koka pagëzoi aleancën PS- LSI. Koka: Berisha është bërë si Ver Llapa

Që pas deklarimit të aleancës së re mes Partisë Socialiste dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim, kryeministri Sali Berisha e ka përmendur shpesh emrin e Nard Kokës, duke theksuar se ai e ka krijuar këtë aleancë. Në Berat ai tha se Edi Ramës dhe Ilir Metës do ua ngelë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.115Z

Zhvarroset koka gjigande e Leninit

Koka gjigande e një statuje të revolucionarit rus, Lenin, është "zhvarrosur" 24 vite pasi ishte groposur në një pyll gjerman. Punëtorët e nxorën nga dheu strukturën gjigande prej graniti, pas një fushate nga historianët. Koka ka qenë dikur pjesë e një monumenti 19 metra të liderit k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.898Z

Ekstradohet Koka, tutori i moldaves

Durres- Aventura duke blere dhe me pas shfrytezuar, nen kercenimin me jete te nje vajze nga Moldavia, i ka kushtuar 7 vjet burg nje 33-vjecari nga Shena Vlashi i Durresit. Por as arratia e tij prej vitit 2002 dhe fshehja ne Itali, nuk e ka ndihmuar Dashamir Koken qe t'i shpetoje prangave, pasi me 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.695Z

Hardhuca me dy koka!

Nga Express më 16 dhjetor 2010 në ora 10:11 Nëna natyrë ndonjëherë për të luajtur me qeniet e gjalla në vend që t’u jep një kokë, u jep dy koka. Për shkak të një mutacioni të rrallë gjenetik, disa zvarranikë mund të lindin me dy koka. Një hardhucë me këtë mutacion ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.934Z

Ministri Koka ultimatum vendoreve

0 Me ane te nje urdheri te vecante ministri i Mjedisit Lefter Koka u kerkon 390 kryetareve te Komunave d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama