Rezultate te kerkimit per termin: +Kolegjin +Euro

Total: 124
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.399Z

Topalli Rama sulmoi Kolegjin

Kryetarja e kuvendit Jozefina Topalli, duke folur nga foltorja e deputetëve deklaroi se opozita është duke sulmuar dhe akuzuar pa fakte Kolegjin Zgjedhor pas vendimit të tij në favor të Lulzim Bashës. Topalli iu referua deklaratave te zyrtareve te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.281Z

Xhaferraj, 20 mijë euro hua nga motra

Ministri i Turizmit, Kulturës, Rinisë dhe Sporteve ka deklaruar pranë Inspektoratit të Deklarimit të Pasurive marrjen e një huaje prej 20 mijë euro nga motra e tij. Gjatë vitit 2009, deputeti i qarkut të Durrësit ka shlyer 20 mijë euro për një objekt të përfunduar ndërtimi, me sipër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.776Z

Deputetët “supermenë”

Kolegjet private po i mbajnë dyert e hapura për politikanët me ndikim kosovarë. Prokurorë, ministra, deputetë, kryetarë komunash vazhdojnë “t’i mësojnë” studentët e këtyre kolegjeve, pavarësisht angazhimeve të sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:11.948Z

Kolnflikt interesi, Ministri Buja ligjëron në kolegj privat

Çdo të premte detyrohet ta lëshojë punën më herët. Jo se është shumë besimtar, por këtë e bën për diçka tjetër. Ramë Buja, ministër i Arsimit, të premten shkon në shkollë. Atij i duhet q&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.681Z

Bylykbashi 6 llogari bankare dhe 2 makina ne pronesi

Shefi i kabinetit te Kryeministrit u be i njohur per mbrojtjen juridike te mandatit te Lulzim Bashes Shefi i kabinetit te Kryeministrit Berisha Oerd Bylykbashi i cili eshte njohur me se shumti per publikun per shkak te mbrojtjes ligjore qe i ka bere Partise Demokratike per mandatin e Lulzim Bashes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.642Z

Tetë lëvizje

Të mërkurën ka përfunduar mini-afati kalimtar i basketbollistëve për TechnoMarket Superligën e Kosovës në basketboll. Gjatë këtij mini-afati kalimtar, në Federatën e Basketbollit të Kosovës (FBK), janë bërë gjashtë kërkesa për transferime të basketbollistëve dhe dy kërkesa t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.278Z

PS: Mitingu i PD-së u kushtoi taksapaguesve 4 milionë euro

Socialistët e kanë akuzuar qeverinë se ka shpenzuar rreth 4 milionë euro nga paratë e taksapaguesve për mitingun e organizuar nga PD-ja me rastin e 8 dhjetorit. Përpos kësaj, sipas deputetëve të PS-së, organizimi i këtij mitingu është bërë në dhunim të hapur të normave më elemen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama