Rezultate te kerkimit per termin: +Komani

Total: 435
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.101Z

Komani historik rrezikon të zhduket nga ndërtimet

Qytetërimi arbëror që shtrihet përgjatë Luginës së Komanit rrezikon të zhduket për shkak të një vendimi për ndërtimin e katër shtyllave të tensionit të lartë në linjën energjitike të interkoneksionit Shqipëri-Kosovë. Kjo zonë nuk është shpallur zonë e mbrojtur, edhe pse at

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.529Z

Komani heq dorë nga Komisioni Etik

Zef Komani, i dënuar për korrupsion e më vonë i emëruar kryetar i Komisionit Etik në Spitalin e Gjakovës, ka vendosur të heqë dorë nga ky Komision pas artikullit të gazetës "Zëri". Dorëheqja e tij tashmë është pranuar nga menaxhmenti që e kishte emëruar në atë pozitë Zef Koman

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.295Z

Përlotet stilisti Niko Komani: Prej 3 vjetësh nuk flas me babin |VIDEO

Transmetuar më 29.04.2016 - 19:04 Stilisti Niko Komani është shprehur gjatë një interviste në emisionin “Vizioni i Pasdites”, se prej tre vitesh ai nuk fliste me të atin. Komani nuk ka dhënÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.469Z

Niko Komani kundër Elvana Gjatës

Dikur punonin bashkë madje Niko ka qënë ai që e ka veshur Elvanën në disa prezantime skenike, apo kopertina revistash. ohët e fundit por sidomos pas publikimit të këngës "Disco,Disco" , stilisti dhe fashion editori i disa revistave të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.641Z

Fatlumi Niko Komani, pushon në gjoksin e Encës (Foto)

Këngëtarja Enca Haxhiu ka shpalosur gjoksin e saj, por kësaj here e ka lejuar edhe Niko Komanin që të mbështet aty. Dizajneri, Niko Komani, përfundimisht ka gjetur një vend të duhur për të pushuar. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.186Z

Niko Komani e bën për inat të Elvana Gjatës

Stilisti dhe ‘’Fashion editor-i” i modës Niko Komani, i njohur dhe pëlqyer për idetë dhe stilin, së fundi i është dedikuar komplet këngëtares Enca Haxhiu. Po mundohet ta jep maksimumin që Enca të duket shumë mirë dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.873Z

Niko Komani "fut duart" tek gjoksi i Gentës

Ky është fotografisti Niko Komani, i cili u bënë foto shumë artistëve dhe këngëtareve më të njohura të estradës. Shumë kush do të thoshte 'Ah sikur të kisha fatin e tij', pasi ai sheh shumë më tepër se &ccedi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama