Rezultate te kerkimit per termin: +Kombtares +Serbe

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.025Z

Luan Krasniqi: Krenar për sjelljendhe performancën e djemve tanë

Ish-boksieri dhe legjenda e sportit shqiptar, Luan Krasniqi, nëpërmjet një postimi në facebook, shprehet krenar për sjelljen e djemve të kombëtares shqiptare. Gjithashtu Krasniqi theksoi se ajo që pa në fushën e stadiumit të Partizanit ësht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama