Rezultate te kerkimit per termin: +Kombinatin +Mekanik +Ushtarak

Total: 17
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.744Z

Kodheli vizite ne Kombinatin e Policcedilanit

Gjatë një vizite në Kombinatin Ushtarak Mekanik, në Poliçan, ministrja e Mbrojtjes, zonja Mimi Kodheli, kërkoi rritjen e sigurisë në punë të punonjësve të tij, por edhe të të gjithë komunitetit, gjatë proceseve që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.457Z

Meta-Imami në Kombinatin e Poliçanit: Kujdes me demontimet

Poliçan, 4 qershor, NOA Zv/kryeministri Ilir Meta dhe ministri i Mbrojtjes, Arben Imami, vizituan sot Kombinatin Mekanik Ushtarak të Poliçanit, ku shoqëroheshin edhe nga zv/ministri i Mbrojtjes, Ekrem Spahiu dhe zv/shefi i Shtabit të Përgjithshëm, kundëradmiral Kristaq Gerveni. Me k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.633Z

Demontimi, Meta dhe Imami, në Poliçan

Zv.kryeministri dhe ministri i Jashtm, z. Ilir Meta, dhe ministri i Mbrojtjes, z. Arben Imami, vizituan dje Kombinatin Mekanik Ushtarak t Polianit. N kt vizit ata shoqroheshin nga zv.ministri i Mbrojtjes, Ekrem Spahia, dhe zv.shefi i Shtabit t Prgjithshm, kundradmiral Kristaq Ge

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.652Z

“MEICO”, 168 milionë lekë fitim nga municionet e Poliçanit

Kompania shtetërore “MEICO” fitonte të ardhura pa fund nga demontimi i armatimit ushtarak. Konkretisht, pas demontimit të municioneve në Kombinatin ushtarak të Poliçanit, mbetjet e së cilave shiteshin, kompania shtetërore ka fituar 168 milionë lekë. Të ardhurat bëhen publike nga Kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.293Z

Kompania me lidhje me krimin kërkon me qira kombinatin armëve

Ministria e Mbrojtjes ka miratuar një marrëveshje për të dhënë me qira kombinatin mekanik të Poliçanit një kompanie Bullgare, por të dhënat e siguruara nga BIRN sugjerojnë që kjo e fundit është e lidhur me një nga krerët e krimit të organizuar në Bullgari. Autor: Lindita Çel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.459Z

Meta e Imami inspektojnë linjat e demontimit të armëve

Vendi yn do ta prfundoj procesin e demontimit t municioneve prpara afatit q sht vitit 2014. Pr t par nga afr ecurin e ktij procesi n Kombinatin Mekanik Ushtarak t Polianit, ishin Zvends kryeministri Ilir Meta dhe Ministri i Mbrojtjes Arben Imami. Numri dy i qeveris u shpreh se ecuria e mir e bn Shqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.370Z

Shpërthen predha në Poliçan, një e vdekur, dy të plagosur

TRAGJEDIA/ Suzana Kapxhiu ndërroi jetë teksa u godit nga një djegore pas futjes në zjarr të ambalazheve POLIÇAN – Mëngjesi i ftohtë i së martës dhe dëshira për t’u ngrohur ka qenë shkak për një tragjedi të ndodhur në kombinatin ushtarak të Poliçanit ku vdi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama