Rezultate te kerkimit per termin: +Kombinatin

Total: 660
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:46.260Z

Arrestohen 3 grabitësve në ish-kombinatin metalurgjik

Te 3 shtetasit u arrestuan, pasi një natë më parë, ata hynë në nënstacionin elektrik të ish -ndërrmarjes së Koksit në ish Kombinatin Metalurgjik për të vjedhur kabëll elektrik, ku si pasojë e rrymës elektrike të tyre, gjeti vdekjen nje i ri ELBASAN-Tre shtetas u arrestuan në o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.308Z

Elbasan, shembet dheu në ish-Kombinatin Metalurgjik, tre të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ish-Kombinatin Metalurgjik të Elbasanit.Tre punëtorë janë plagosur si rezultat i shembjes së dheut në ish-Kombinatin Metalurgjik. Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital dhe s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:38.666Z

Vjedhje per skrap ne ish-kombinatin e sheqerit

Maliq- Hajdutet e skrapit nuk kursejne as ish-Kombinatin e prodhimit te sheqerit ne Maliq. Kater te mitur dyshohen si autore te vjedhjes se metaleve ne ambientet e godines, me qellim shitjen e tyre per te perfituar. Burime te policise se Korces, thane se eshte konstatuar dhe denoncuar vjedhja e maki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.701Z

Maliq, zjarr në kombinatin e sheqerit

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë, TEC-in e Maliqit, ndërsa nuk ka të lënduar në njerëz. Zjarri me përmasa të mëdha rrezikon të djegë kombinatin e sheqerit në këtë vend. Zjarrëfikësit kanë shkuar men

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.256Z

Një italian në Kombinatin e grave në Tiranë

Kopertina e librit mbi kombinatin U prezantua dje në UET libri i sociologut Luigi Za. Një kombinat që i dha formë një lagjeje periferike, me punëtorë nga e gjithë Shqipëria. Shënimet në fund të faqes përbëjnë gjithë faqen…. Me këtë thënie të kaluar gojë më gojë të Jean

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.744Z

Kodheli vizite ne Kombinatin e Policcedilanit

Gjatë një vizite në Kombinatin Ushtarak Mekanik, në Poliçan, ministrja e Mbrojtjes, zonja Mimi Kodheli, kërkoi rritjen e sigurisë në punë të punonjësve të tij, por edhe të të gjithë komunitetit, gjatë proceseve që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.848Z

Terrorizoi Kombinatin me kallashnikov, vetëdorëzohet Altin Dani

Policia e Tiranës ka njoftuar se është dorëzuar vetë Altin Dani, shtetasi i shpallur në kërkim pasi qëlloi një ditë më parë me armë ndaj një lokali në Kombinat, mbrëmjen e së shtunës. Mësohet se Dani kishte qëlluar drejt lokalit pasi ishte konfliktuar më parë me një nga kamar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama