Rezultate te kerkimit per termin: +Komisionerit

Total: 3647
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.606Z

Emerimi i komisionerit

E shtune 05 Janar 2013 1315 Emerimi i komisioneritAvokati i Popullit se shpejti do te konkretizoje nismen per emerimin e nje komisioneri ne vendin e mbetur bosh prane ketij institucioni me nje perfaqesues nga kategoria e personave me aftesi te kufizuar. Ne nje interviste per Vizion Plus Igli Tot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.850Z

Prezantohet Zyra e Komisionerit për të Dhënat Personale

Tiranë - Veprimtaria e institucionit më të ri në Shqipëri, Zyra e Komisionerit “Për mbrojtjen e privatësisë dhe të dhënave personale”, u prezantua dje gjatë një konference, organizuar nën kujdesin e Këshillit të Europës, në Hotel Tirana International. Në konferencë, ku merrn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.071Z

Rrahën fëmijët e komisionerit të PD, arrestohen

TIRANE- Policia e Tiranes ka ndaluar dy persona te akuzuar per dhunimin e dy femijeve te komisionerit te PD-se, ne qendren 1849. Sipas te dhenave zyrtare te plicise mesohet se ngjarja ka ndodhur në rrugën Irfan Tomini në Tiranë, në oborrin e kopshtit Nr.45, në të cilën është vendosur qënd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.308Z

Opozita kundër deklaratës së komisionerit Fule

Perfaqesuesit e opozites kundershtuan deklaraten e komisionerit europian Stefan Fule sipas se ciles Edi Rama mban pergjegjesi personale per shendetin e grevisteve. Paskal Milo dhe Arta Dade ne “Studio e Hapur” ne Alsat e cilesuan te papranueshme kete deklarate. • Greva, Fule:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.044Z

Grevistët e administratës, letër Komisionerit Stefan Fyle: Eja na tako

Tiranë Grevistët e shoqatës së të larguarve nga administrata i janë drejtuar Stefan Fyles, Komisionerit për Zgjerimin në BE me një letër, në prag të vizitës së tij të nesërme në Tiranë. Ata i kërkuar Komisionerit, të shohë nga afër gjendjen e tyre dhe për të gjetur një zgji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.352Z

Axhenda e Komisionerit Fule në Tiranë

Tiranë, 19 mars, NOA Vizita e Komisionerit të BE-së për Zgjerim dhe Politikat e Fqinjësisë, Stefan Fule në Tiranë, përbënë dhe zhvillimin më të rëndësishëm për situatën politike në vend. Komsioneri, Stefan Fule do të takohet me drejtuesit kryesor të politikës. Sipas a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.167Z

Kontroll nga Zyra e Komisionerit per te Dhenat Personale gjobiten 17 Call Center Vendimet

Tirane 13 maj 2015 NOAal- 17 Call Center jane gjobitur pas nje kontrolli nga Zyra e Komisionerit per te Drejten e Informimit dhe Mbrojtjen e te Dhenave Personale ne zbatim te ligjit Per mbrojtjen e te dhenave personalebr br Nga verifikimet e kryera ne subjekteve tregtare me objekt veprimtarie ne s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama