Rezultate te kerkimit per termin: +Komisioni

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.721Z

Komisioni Penelopa

Nga Besnik Gjongecaj   Një nga dilemat më ekzistenciale për shqiptarët është dilema mbi kohën, ose e ardhmja përkundrejt së shkuarës. Gjithsesi, raporti midis kohës së jetuar dhe asaj që projektohet për të ardhmen ka devijuar esencialisht nga raporti i konceptuar deri me sot,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.518Z

KOMISIONI PENELOPA

BESNIK GJONGECAJ Një nga dilemat më ekzistenciale për shqiptarët është dilema mbi kohën, ose e ardhmja përkundrejt së shkuarës. Gjithsesi, raporti midis kohës së jetuar dhe asaj që projektohet për të ardhmen ka devijuar esencialisht nga raporti i konceptuar deri me sot, sepse, esencia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.252Z

Komisioni hetimor, tërhiqet mazhoranca

Mazhoranca nuk mbledh komisionin hetimor. Anëtarët e këtij komisioni flasin për një kohë të pacaktuar TIRANË - Ndryshe nga sa ishte paralajmëruar, komisioni hetimor parlamentar nuk u mblodh dje për të përcaktuar axhendën e punës aq shumë të trumbetuar nga vetë anëtarët e mazhora

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.787Z

Komisioni i përzierjes

Viteve të fundit janë shpeshtuar ndryshimet në krye të Komisionit të Garave të Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK). Të shtunën Azem Brovina dha dorëheqje nga posti i kryetarit të këtij komisioni, me arsyetimin se dikush në FFK ka vepruar kundër një vendimi që kishte marrë m�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.130Z

Komisioni zgjedhorë harton draftin

Komisioni zgjedhorë është mbledhur sot në kryesinë e kuvendit , ku ka hartuar draftin përfundimtarë për kodin e ri zgjedhorë, i cili ishtë shtyrë për të riparë disa qeshtje delikatë për të cilat kanë lindur edhe polemikat mes dy partive të mëdha dhe LSI-së, PDK-së dhe PS 91. Ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.987Z

Kodi, ringrihet komisioni

Tiranë (start)-Komisioni për reformën zgjedhore do të ringrihet sërish, për të ndrequr disa pjesë të kodit të ri zgjedhor, kodi i cili është rikthyer në Kuvend nga presidenti i Republikës Bamir Topi. Vendimi është marrë sot nga Konferenca e Kryetarëve, e cila vendosi që të ngrihe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.491Z

Konstituohet komisioni për Tatimet

Tiranë - Teksa komisioni për hetimet për lëvizjet në administratë ka nisur punën, komisioni për ndërhyrjen në serverin e Tatimeve u konstituua sot. Deputeti socialist, Blendi Klosi do të jetë nënkryetari, ndërsa kryetar është zgjedhur më herët Arben Ristani nga Partia Demokratike.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama