Rezultate te kerkimit per termin: +Komisionin +Parlamentar

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.815Z

Mazhoranca miraton paketen antikorrupsion ne Komisionin parlamentar te Integrimit

Mazhoranca në Komisionin Parlamentar të Integrimit miratoi ndryshimet ligjore për luftën kundër korrupsionit në Kodin e Procedurës Penale, duke i prpozuar Komisionit të Ligeve të përfshijë në draft dhe sugjerimet e partnerëve ndër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.586Z

Berisha paraqitet ne Komisionin Hetimor Parlamentar per ceshtjen 8220CEZ8221

var fbShare url httpvizionplusalberisha-paraqitet-ne-komisionin-hetimor-parlamentar-per-ceshtjen-cezsize smallbrbrIsh-kryeministri Sali Berisha u paraqit sot ne Komisionin hetimor per EZ per te deshmuar Mbledhja nisi me debate Deputeti Arben Ristani kerkoi qe Balla te mos drejtoje Komisonin p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.939Z

Debate ne Komisionin e Jashtem parlamentar

Opozita dhe mazhoranca në Komisionin e Jashtëm parlamentar janë përfshinë në debate, pasi kryetarja e komisionit Arta Dade, ka akuzuar qeverinë paraardhëse se e ka futur vendin në listën e zezë të trafikimit të armëve. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.316Z

Opozita kërkon hetim të ri parlamentar për drogën, braktis komisionin për FA

Tirane- Partia Demokratike kërkon mbylljen e komisionit hetimor parlamentar që u ngrit për të hetuar akuzat e saj për përfshirjen e insfrasktrukturës ushtarake në trafikun e drogës dhe hapjen e një komisioni të ri hetimor për të hetuar fenonmenin e rritjes së trafiqeve të drogës. Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.955Z

Partia Socialiste i nis me kushte bisedimet e saj me mazhorancën për komisionin parlamentar Ad Hock për zgjedhjet

Deputeti socialist Fatmir Xhafaj, ka kërkuar nga mazhoranca që Partia Socialiste të kryesojë komisionin parlamentar Ad hoc për zgjedhjet. Në emër të PS-së, Xhafaj është shprehur i vendosur se nuk do të pranonin një komisioni parlamentar me dy kryetar, ashtu siç është propozua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.481Z

Trajtimi i sportisteve debat ne komisionin parlamentar

Problemet ne sportin shqiptar dhe se fundmi ato te peshngritesve elitare jane diskutuar ne Komisionin e Edukimit dhe Medias. Sipas deputetit te PS-se Fidel Ylli shteti dhe qeveria duhet te ktheje me shume vemendjen ndaj sportisteve qe me medaljet e tyre i bejne reklame Shqiperise ne arene

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.722Z

Dekriminalizimi, debate në komisionin e posaçëm parlamentar

TIRANË, 14 Shtator/ATSH/.- Mbledhja e komisionit të posaçëm parlamentar për zbatimin e marrëveshjes mazhorancë-opozitë, i njohur ndryshe si komisioni i 'dekriminalizimit,' po vijon të hënën, e shoqëruar me debate mes palëve.Në fillim të mbledhjes kryetari i komisionit, deputeti demokr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama