Rezultate te kerkimit per termin: +Komisionin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.490Z

Kaos në Komisionin e Integrimit

Mazhoranca ka votuar njëanshmërisht dhe pa u mbyllur ende diskutimi për amendimet e opozitës ligjin për kontrollin e pasurive të zyrtarëve të lartë në Komisionin e Integrimit. Replikat nisen gjatë seancës së pyetjeve nga përfaqësuesit e qeverisë. Deputetët e opozitës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.992Z

Kodi,rimbledh komisionin e reformës

Mosdekretimi i kodit zgjedhor nga kreu i shteti do të rimbledhë komisionin e reformës zgjedhore. Konferenca e kryetarëve ka vendosur që dekretin e presidentit Topi për kodin e ri zgjedhor ta kalojë për diskutim në komisionin që e krijoi këtë kod dhe jo në komisionin parlamentar të ligj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.834Z

Debate ne komisionin e Punes

Debate ne komisionin e Punes E marte 09 Prill 2013 1344 Debate ne komisionin e Punes Projektligji per personat me aftesi te kufizuar ka shkaktuar debate te ashprane komisionin e Punes dhe ceshtjeve sociale Deputetet e opozites kane akuzuar ministrin e Punes se i ka lene pa pagesa pers

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.227Z

Debat ne Komisionin e Sigurise

E merkure 19 Dhjetor 2012 1332   Debat ne Komisionin e SiguriseSocialistet akuzojne ministrin e Mbrojtjes Arben Imami se ka genjyer publikisht Komisionin e Sigurise per fatin e spitalit ushtarak ne Tirane. Piro Lutaj informoi se ka marre dijeni qe qeveria do te miratoje brenda pak ditesh kal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.291Z

Vetingu sot ne Komisionin e Venecias

var fbShare url httpvizionplusalvetingu-sot-ne-komisionin-e-veneciassize smallbrbrLigji per Vetingun do te dergohet ne Komisionin e Venecias brenda pak oresh Aktualisht ky ligj eshte ne proces redaktimi dhe sapo te perfundoje do ti percillet zyrtarisht ketij institucionit nderkombetar keshillues

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:06.992Z

Kodi zgjedhor,rimbledh komisionin e reformës

Mosdekretimi i kodit zgjedhor nga kreu i shteti do të rimbledhë komisionin e reformës zgjedhore. Konferenca e kryetarëve ka vendosur që dekretin e presidentit Topi për kodin e ri zgjedhor ta kalojë për diskutim në komisionin që e krijoi këtë kod dhe jo në komisionin parlamentar të ligj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.824Z

Kuvendi deputetet qe ndryshojne komisionin

e Marte 20 Janar 20151130 am p classwp-caption-textKuvendi gjate seances se djeshmeSSSAbrASSParlamenti ka miratuar dje shtyrjen e afatit me dy muaj per dy komisionet hetimore si dhe ka miratuar perberjen e anetareve te PD-se Me 121 vota pro dhe 2 kunder Kuvendi miratoi komisioni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama