Rezultate te kerkimit per termin: +Kompanis

Total: 5585
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.786Z

Madrid, protesta para kompanisëIberia, u shkurtuan 3807 vende pune

MADRID - Mijëra punonjës u mblodhën para selisë së kompanisë Iberia në Madrid për të protestuar kundër një plan ristrukturimi, që do të shkurtojë 3807 vende pune dhe do të reduktojë pagat. Sindikatat thonë se kë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.567Z

Apple konfirmoi blerjen e kompanisë Beats

Apple konfirmoi të mërkurën që do të blejë kompanitë Beats Electronics dhe Beats Music për 3 miliardë dollarë. Apple i ka blerë këto dy kompani për 2.6 miliardë dollarë, dhe rreth 400 dollarë do t’i investojë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.395Z

Realizohet rrënimi në objektin e kompanisë ELKOS

(E plotësuar) Shtyllat e pjesës së objektit e cila është pa leje janë rrënuar nga komuna e Prishtinës. Deri të hënën është afati për largimin e të mbeturave nga kompania “Elkos Group”.  Nëse kjo k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.849Z

Shkeljet e ‘Kurum’, Dogana i vjel kompanisë detyrimin doganor

ELBASAN - Dega e Doganës Elbasan i ka vjelë kompanisë “Kurum” shumën e detyrimit doganor prej 72.244.585 lekësh. Drejtoria e doganave bën të ditur se “Dega e Doganes Elbasan, me date 10.10.2013, për shkeljet e konstatuara gjatë kontrolli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.446Z

Arrestohen pesë punonjës të Kompanisë “Albpetrol”

Policia e Fierit arrestoi disa punonjës të kompanisë 'Albpetrol' dhe një drejtues të një kompanie private. Të ndaluarit janë Shpëtim Ramaj, 49 vjeç, president i firmës "Abajera", Vilson Ndoni, 32 vjeç, ekonomist ne Albpetrol,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.137Z

Berisha pret nesër, presidentine kompanisë SOCAR

TIRANË – Presidenti i kompanisë SOCAR nga Azerbajxhani, Abudallayev do të vijë nesër në Tiranë për t’u takuar me kryeministrin shqiptar Berisha. Pikërisht për këtë vizitë dhe bisedimet që priten të bëhen me p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.919Z

Meti Alshiqi, imazh i kompanisë turke Saint Martin (Foto)

Meti Alshiqi është modeli kosovar i cili para disa ditësh konfirmoi që është bërë pjesë e kompanisë turke të rrobave, Saint Martin. Ndërsa tani janë publikuar fotografitë e para të tij për këtë kompani, n&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama