Rezultate te kerkimit per termin: +Konf

Total: 99
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.071Z

Cani: Gjykata Kushtetuese nuk na pengon të kontrollojmë

Takimi me biznesin Reforma – Riorganizimi i Drejtorisë së Përgjithshme të Tatimeve do të ulë numrin e punonjësve që janë në terren Bllokimi nga Gjykata Kushtetuese i ligjit të ri të procedurave tatimore nuk na pengon në punën tonë. Edhe në ligjin e vjetër detyrimi për kuponi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.061Z

Paketa fiskale 2017, Cani: Miratohet brenda korrikut të këtij viti

Ministri i Financave, Shkëlqim Cani zhvilloi paraditen e sotme një takim me shoqatat e biznesit ku deklaroi se metodat dhe propozimet për paketën fiskale do të ndryshojnë. Sipas Canit, diskutimi për paketën fiskale 2017 do të që tani dhe do të miratohet brenda korrikut të këtij viti. Du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.236Z

Serveri i Tatimeve, Cani: Testimi i sigurisë nuk ishte bërë asnjëherë

Është mbledhur sot Komisioni Hetimor për Serverin në Tatime, ku ka marrë pjesë edhe ish-ministri Shkëlqim Cani. Deputeti demokrat Arben Ristani i kërkoi llogari ish-ministrit në lidhje me arsyet që çuan në krijimin e grupit të auditit. Cani deklaroi se nuk ishte bërë asnjëherë testi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.053Z

Cani me shoqatat e biznesit: Paketa fiskale 2017 miratohet brenda korrikut të këtij viti

Ministri i Financave, Shkëlqim Cani zhvilloi paraditen e sotme një takim me shoqatat e biznesit ku deklaroi se metodat dhe propozimet për paketën fiskale do të ndryshojnë. Sipas Canit, diskutimi për paketën fiskale 2017 do të që tani dhe do të miratohet brenda korrikut të këtij viti. Du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.149Z

De Biasi: Më vjen keq që disa lojtarë do kthehen në shtëpi

Trajneri i Kombëtares shqiptare të futbollit, Giani de Biasi deklaroi sot, në një konferencë pë shtyp në prag të miqësores me Katarin që do të luhet nesër në Austri, se nuk është penduar për listën paraprake të lojtarëve të thirrur për Euro 2016. Pas stërvitjes së fundit të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.682Z

Cani, letër kompanisë së skandalit të ilaçeve: Jeni model

Përgëzimet nga ministri për të arrestuarin “Omega Farm” për 2.2 mln dëm shtetit Kur kishin kaluar 18 ditë nga arrestimi për mashtrim me ilaçet, Ministri i Financave, Shkëlqim Cani, i ka dërguar një letër nderuese babait të pronarit të kompanisë Omega Farm. Nadir Çausholl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.637Z

Shqipëri-Serbi- Shulku: FSHF ka marrë të gjitha masat për mbarëvajtjen e takimit

Kerkesa per 100 mijë bileta TIRANË, 1 Tetor/ATSH-Arbi Fortuzi/- Federata Shqiptare e Futbollit ka marrë të gjitha masat për mbarëvajtjen e takimit mes Shqipërisë dhe Serbisë në "Elbasan Arena", që do të luhet mbrëmjen e 8 tetorit.Keshtu deklaroi te enjten Sekretari i Përgjithshëm i FS

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama