Rezultate te kerkimit per termin: +Konferenca

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.331Z

Konferenca e Kryetarëve, miratohet drafti

Konferenca e Kryetarëve, e mbledhur gjatë paradites së sotme, ka miratuar kalendarin trejavor të punimeve të Kuvendit. Në mbledhje ka qenë i pranishëm edhe kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Gramoz Ruçi. Pavarësisht se mbladhja u zhvillua me dyer të mbyllura, mësohet se d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.890Z

Konferenca Berisha-Thaci

Konferenca Berisha-Thaci E premte 01 Mars 2013 1501 p styletext-align justify Konferenca Berisha-ThaciNje jave pas vizites se zevendes-ndihmes sekretarit amerikan te shtetit Filip Riker ne Tirane dhe kritikave te tij per nacionalizimin dy kryeministrat shqiptare Sali Berisha dhe Hashim Thaci par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.527Z

Sot mblidhet Konferenca Gjyqesore

TIRANE-Nen drejtimin e kryetares se Gjykates se Larte Shpresa Becaj do te mblidhet sot konferenca Gjyqesore Kombetare ku gjyqtaret nga e gjithe Shqiperia do te votojne per pese emrat e rinj si anetare te Keshillit te Larte te Drejtesise. Per kandidate te KLD-se garojne plot 30 gjyqtare nga te tri ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.912Z

Mblidhet Konferenca e Kryetareve

E merkure 22 Shkurt 2012 1734 Konferenca e Kryetareve Konferenca e Kryetareve miratoi ne mesdite kalendarin 3 javor te punes me konsensusin e paleve. Me kerkese te opozites eshte shtyre edhe nje jave shqyrtimi i ligjit per ngritjen e gjykates administrative keshtu ky draft do te diskutohet ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.232Z

Konferenca e Gërmisë

ECFR’i do të mbledhë afër 100 zyrtarë të lartë të diplomacisë, politikës dhe mediave në një konferencë në Prishtinë. Aty, do të marrin pjesë ministrat e jashtëm të vendeve të rajonit, por do të ketë edhe zyrtarë të vendeve që ende nuk e kanë njohur Shtetin e Kosovës. N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.541Z

Presidenti, mblidhet Konferenca e Kryetarëve

TIRANE- Kuvendi i Shqiperise nis sot zyrtarisht punen per procedurat e zgjedhjes se Presidentit te ri te vendit. Paraditen e sotme ka nisur mbledhja e Konferences se Kryetareve. Ne nje deklarate per mediat, Kuvendi ka bere me dije se Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli bazuar në nenet 87 dhe 88

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.415Z

Te henen mblidhet Konferenca Gjyqesore

TIRANE-Nen drejtimin e kryetares se Gjykates se Larte Shpresa Becaj do te mblidhet te henen konferenca Gjyqesore Kombetare ku gjyqtaret nga e gjithe Shqiperia do te votojne per pese emrat e rinj si anetare te Keshillit te Larte te Drejtesise. Per kandidate te KLD-se garojne plot 30 gjyqtare nga te t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama