Rezultate te kerkimit per termin: +Konferencat

Total: 1189
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.855Z

Trump: Mund ti anuloj konferencat për media

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, tha se mund të anulojë konferencat e përditshme për shtyp, pasi zëdhënësit e tij janë kritikuar për dhënie të informacioneve të pasakta. Trump dhe ekipi i tij i komunikimeve janë kritikuar pasi arsyet e dhëna për shkarkimin e drejtori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.706Z

Spiropali: Turpin e doganave sembulojnë konferencat e rreme

TIRANË - “Konferencat e rreme nuk mund të mbulojnë turpin e shkatërrimit të doganave 9 muajt e vitit '13.” Kështu i përgjigjet drejtoresha e Doganave Elisa Spiropali, ish-zv/ministrit të Financave Alfred Rushaj. Reagimi erdhi pak orë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.384Z

Vasili: Konferencat për mjekët do jenë të detyrueshme

Sistem vlerësimi me kredite për pjesëmarrësit Brenda 5 viteve, mjekët duhet të grumbullojnë 150 kredite Jo vetëm punimet shkencore, literatura, workshop-et, por edhe konferencat do të jenë pjesë e sistemit të vlerësimit me kredite për bluzat e bardha. Formimi profesional i mjekëve,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.146Z

Shantazhi i Tahirit ndaj gjyqtarit Aliaj, prokuroria i kërkon TVSH-së konferencat e ministrit

Duket se Prokuroria e Përgjithshme e ka marrë seriozisht kërkesën për procedim penal të bërë nga Këshilli i Lartë i Drejtësisë për ministrin e Brendshëm, Saimir Tahiri. Kreu i grupit task-forcë në institucionin e akuzës Kostaq Bejluri, kërkoi vërtetësinë e thënieve të ministr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:26.967Z

Mjeket: Nuk kemi mundesi financiare per te ndjekur konferencat

Mjeket kane reaguar pas deklarates se bere nga kreu i shendetesise, pavaresisht se ata jane dakord per kualifikimin dhe testimin e tyre, ajo qe kundershtojne eshte se nuk kane mundesi financiare te ndjekin konferencat. "Nese nje konference do te zhvillohej ne vende te ndryshme te botes, do te ishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.014Z

MPB Falenderojme PD me konferencat i ben jehone sukseseve te policise

Transmetuar me 19092015 - 1411 PUBLICITET Tirane 19 shtator 2015 NOAal- Deklarata e deputetit demokrat Flamur Noka se me ministrin Saimir Tahiri ka rritje te inkriminimit ka sjelle reagimin e Ministrise se Puneve te Brendshmeb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.601Z

Konferencat e shtypit popullarizojnë deputetët

Ndryshe nga sa mund të kishte menduar secili deputet i ri, i dalë pas zgjedhjeve të 28 qershorit, karriera politike po ushtrohet në konferenca shtypi. Nga panorama e shfaqur që prej 7 shtatorit, kur edhe u konstatua Kuvendi i ri, duket se deputetët e rinj kanë gjetur formën më të gabuar p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama