Rezultate te kerkimit per termin: +Konispol

Total: 1136
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.249Z

Vrasja në Amerikë, zi në Konispol

Vrasja enigmatike me plumb në kokë e Surja e Safo Shehut në Çikago të Amerikës ka bërë që në shtëpinë e Hasan Shehut në Konispol, vëllait të vogël të trungut familjar, të hapet zia. Ndërkohë që familjarët konfirmojnë se trupat e tyre pa jetë pritet të mbërrijnë në Aeropor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.918Z

Asfaltohen 22 km të superstradës Sarandë Konispol

Sarandë, 8 gusht, NOA Kanë përfunduar punimet në 22 kilometra të superstradës Sarandë Konispol. Sot ministri i Transporteve Sokol Olldashi ka inspektuar punimet për realizimin e kësaj vepre që do të rrisë ndjeshëm cilësinë e qarkullimit në këtë zonë. Superstrada Saran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.961Z

Edi Ramën e presin me flamuj të PD në Konispol

Kryeministri Edi Rama ka qenë në Konispol për të mbështetur kandidatin e ASHE për këtë bashki. Rama u ka kërkuar votën qytetarëve të Konispolit për kandidatin Shuaip Beqiri. Por ajo që vihet re në takimin e Ramës në Konispol janë flamujt e ngritur na ballkone. Përveç flamujve t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.898Z

Sarandë-Butrint-Konispol, rruga ilegale drejt Greqisë

Aksi Sarandë-Butrint-Konispol vazhdon të jetë vija që ndjekin numri i madh i klandestinëve, të cilët nuk kanë hequr dorë nga tentativat për të kaluar në mënyrë të paligjshme kufirin ne drejtim te tokës helene. SARANDE- Rrugëtimi i klandestinëve drejt kufirit tokësor me Greqi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.664Z

Konispol shperthim ne nje banese

Shperthim i fuqishem ka ndodhur prane baneses se nje shtetasi ne rrethin e Sarandes. Ngjarja ndodhi ne oret e para te mengjesit te sotem ne Konispol. Fatmiresisht pervec demeve materiale nuk ka te lenduar ne njerez. Makina ishte prone e Dritan Zotos e cila eshte shkaterruar plotesisht nderkohe q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.920Z

Asfaltohen 22 km e superstradës Sarandë –Konispol

Aktualisht përqendrimi më i madh i punimeve është të dy urat, ajo e Kanës dhe e kryqëzimit të Delvinës. Superstrada Sarandë- Konispol përbëhet nga dy seksione, Qafë Botë-Krane dhe Krane – Sarandë. Segmenti me gjatësinë 40 km dhe gjerësi 9.5 m përbëhet nga 2 korsi, ku shpejtësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.245Z

Konispol: Pesë të vdekur nga përplasja e dy automjeteve

Një përplasje mes dy automjetesh shkaktoi sot  pasdite të paktën pesë të vdekur në skajin më jugor të vendit, pranë qytezës së Konispolit, bene të ditur burime zyrtare. Të dy automjetet u përplasën mbi urën e quajtur Boga, që lidh fshatin Livadhja dhe Konispolin, theksuan burimet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama