Rezultate te kerkimit per termin: +Konsiderohen

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.928Z

KiE: Zgjedhjet, me përjashtim të Tiranës, mund të konsiderohen transparente

Share Kongresi i Autoriteteve Lokale dhe Rajonale pranë Këshillit të Europës ka përgatitur një rezolutë për zgjedhjet lokale në Shqipëri, ku u bëhet thirrjeve palëve politike që të nisin dialogun e bashkëpunimin për reformën zgjedhore. Kongresi kishte dërgua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:39.500Z

Mjekimi ushqimor: Ushqimet të konsiderohen ilaçe

Autori i Lajmit: red.Në kohën e lashtë të Kinës, njerëzit merrnin nga natyra e madhe ilaçe natyrore, duke formuar medicinën kineze me karakteristikë të veçuara. Kjo medicinë dhe farmaceutikë kineze ka lidhje shumë të ngushtë me ushqimet e njerëzve. Ilaçet mund të hahen dhe ushqime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.521Z

Shqetësimet e opozitës do konsiderohen vetëm në sallën e Kuvendit

LSI i bën apel PS-së që të rikthehet në parlamentLëvizja Socialiste për Integrim i drejtohet për të disatën herë Partisë Socialiste, që të lerë menjanë vendimet personale të Edi Ramës dhe të rikthehet në sallën e Kuvendit. Sipas LSI, shqetësimet e opozitës do të konsiderohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.710Z

Rusi: Pas një eksplodimi – tre minatorë konsiderohen të zhdukur

Tre minatorë konsiderohen të zhdukur pas një eksplodimi dhe zjarri në një minierë të metaleve në malet Ural në Rusi. Dy minatorë të tjerë janë dërguar në spital nga incidenti i sotëm në minierë.AdPlatformZone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.618Z

Shembje dheu në Kinë 41 persona konsiderohen të zhdukur

Të paktën 41 persona konsiderohen si të zhdukur, pasi në qytetin Shenzhen në pjesën jugore të Kinës ka rrëshqitur dheu, duke shembur kështu 22 ndërtesa, raporton agjencia e lajmeve Xinhua. Të paktën shtatë persona janë shp&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.304Z

Lazarat, Tahiri: Aliko o me policinë ose përballë ku janë kriminelët e konsiderohen të tillë

Ministri i Brendshëm Saimir Tahiri thotë se kreu i komunës së Lazaratit duhet të mbështesë ligjin dhe të jetë në krah të policisë. Nëse nuk është me ta atëherë do të jetë në krah të kriminelëve. “|I kujtova përgjegjësitë që ka para ligjit, I kujtova detyrën që duhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.889Z

Konte: Shqipëria s’mund të konsiderohen më ekipi i vogël

ITALI - Antonio Konte e vlerëson suksesin me Shqipërinë, duke e cilësuar si një provë pozitive përfaqësimin e të tijve, por duke kujtuar se kuqezinjtë nuk mund të konsiderohen më si ekipi i vogël, ndaj të cilit fitorja ësht&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama