Rezultate te kerkimit per termin: +Konsideroji

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.314Z

Klinsman: “Riberi nuk lëviz nga Bajern”

Trajneri i Bajernit të Mynihut, Jurgen Klinsman, blindon në këtë mënyrë sulmuesin e talentuar francez Frank Riberi, objektiv i klubeve më prestigjioze evropiane. "Frank do të qëndrojë me ne gjithsesi, vendimin na përket neve. I kam thënë gjithmonë Frankut: ‘Zërat e merkatos konsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.438Z

Gjata: Shpresojmë që zgjedhjet e vitit 2009 të bëhen me ID

Çlirim Gjata, kryetar i KQZ ka bërë një takim me studentë për të folur për sfidat që e presin këtë institucion, në funksion të ndryshimeve kushtetuese. Ai ka përmendur se standard madhor është identifikimi i zgjedhësve. “Shpresojmë që zgjedhjet e vitit 2009 të bëhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Patozi i del në mbrojtje vajzës së Hajdarit: Merre me të qeshur Rudina!

Ish-deputeti i PD-së, Astrit Patozi i ka dalë në mbrojtje deputetes Rudina Hajdari, e cila shpesh është vënë në qendër të kritikave për shkak të artikulimit të saj. Nëpërmjet një postimi në “Facebook”, Patozi i drejtohet deputetes së PD-së, ndërsa i thotë se ky ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.289Z

Rrobat e banjos, modelet që sygjerojnë stilistët për verën 2009

Këtë verë, moda për detin ka si protagoniste të padiskutueshme rrobat e banjos me trup, jo ato të ndara. Kjo është propozuar nga stilistët për një pamje sa më të sofistikuar dhe elegante. Rrobat e banjos me trup, të propozuara për këtë vit, nuk janë siç mund t’i imagjinonte ndo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama