Rezultate te kerkimit per termin: +Konsullatn +Shqiptare

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.564Z

Komisioni i Jashtëm, Isufi, ambasadore në Sllovaki

Komisioni pr Politikn e Jashtme sht njohur dje me kandidaturn e propozuar nga Ministria e Punve t Jashtme pr t prfaqsuar vendin ton n Sllovaki. Prfaqsuesi i ksaj ministrie ka miratuar Edlira Isufin si kandidaten pr kt post. M tej, komisioni sht njohur dhe me prioritetet q do t ke

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama