Rezultate te kerkimit per termin: +Kontakti

Total: 3532
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.754Z

Kontakti me rrymën elektrike i shkakton vdekjen një elektricisti

Elbasan, 19 korrik NOA Kontakti me rrymën elektrike i ka marrë jetën një elektricisti në një fshat të Elbasanit. Ngjarja ndodhi paraditen e sotme në fshatin Mirakë të Elbasanit, kur Petrit Kanani 58-vjeç me profesion elektricist ka gjetur vdekjen pas një kontakti me rrymën e tension

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.026Z

Rusia pranon ngritjen e një grupi kontakti për Ukrainën

Presidenti Putin ka pranuar propozimin e Angela Merkel për të ngritur një grup kontakti për Ukrainën. Në deklaratën e Qeverisë gjermane thuhet se Putin ka pranuar propozimin e kancelares Angela Merkel që menjëherë të ngrihet një mision i hetimeve, si dhe një grup kontakti, për hapjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.578Z

Gwyneth Paltrow: Kontakti me sy, i mirë po aq sa seksi!

Gwyneth Paltrow ka folur për të mirat që i ka sjellë praktikimi i tantras, praktikës së lashtë indiane. Aktorja 42-vjeçare ka thënë se mënyra e lashtë indiane e meditimit e ka çuar në një intimitet të thellë dhe pasion të egër. Paltrow , e cila ka marrë leskione nga Michaela B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.953Z

Kontakti i foshnjes se porsalindur me nenen ul rrezikun e vdekshmerise

p styletext-align justifyNje studim i kryer nga nje grup shkencetaresh nga University of Harvard ka zbuluar se kontakti lekure me lekure nene-femije gjate muajve te pare te jetes ul rrezikshmerine nga vdekjet e parakohshme te foshnjat e sapolindura nga lindja cezarianebrbr p styletext-align justifyM

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.928Z

Zanier kontakti i OKB ne dialogun Serbi-Kosove

Shefi i UNMIK-ut Lamberto Zanier dhe i derguari i Kombeve te Bashkuara ne Serbi Andree Gilmor do te jene kontaktet e OKB-se ne dialogun Serbi-Kosove. Lajmin e ka bere te ditur vete Zanier i cili ka saktesuar se emerimi i tij ne kete pozicion eshte bere nga sekretari i pergjithshem Ban

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.018Z

Kosova e Maqedonia me qendër kontakti të përbashkët

Nga sot Kosova dhe Maqedonia do ta kenë një qendër kontakti të përbashkët të policive kufitare të të dy vendeve. Kjo do të bëhet e mundshme me hapjen e zyrës në vendin e quajtur "Bllacë e Poshtme". "Sot nga ora 11:00, në vendin e quajtur 'Bllacë e Poshtme', do të bëhet hapja zyrta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.184Z

Didi rikthehet në SHBA, oficer kontakti në ambasadë

Artan Didi, ish- Drejtor i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, duket se do rikthehet ne SHBA. GSH raporton se Didi mund të emërohet oficer kontakti në ambasadën shqiptare atje. Kur PS erdhi në pushtet, Didi u rikthye në Shqipëri pasi ishte emigrant në SHBA. Megjithatë ai dha dorëheqj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama