Rezultate te kerkimit per termin: +Kopjen

Total: 884
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.464Z

Kompania japoneze krijon kopjen identike të fytyrës suaj

Share Kompania japoneze Real-F u ofron tani mundësinë që të shihni fytyrën tuaj siç nuk e keni parë kurrë më parë. Për 3920 dollarë, kompania arrin të krijojë fytyrën tuaj identike, duke përdorur një program 3D. E nëse fytyra nuk u mjafton, mund të rikrijon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.540Z

Papa sjell kopjen e Mesharit

brbrPapa Francesku do te sjelle ne Shqiperi Mesharin e Gjon Buzukut Lajmin e ka bere te ditur kryeministri Edi Rama gjate hapjes se ekspozites 8220katolicizem dhe kulture8221 ne biblioteken kombetare Kopjen e vepres se buzukut ne forme te digjitalizuar papa do ta sjelle vete gjate vizites ne tirane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.918Z

Nedved e "gjen" kopjen e tij

Ish mesfushori fantastik i Juventusit, Pavel Nedved e ka "gjetur" kopjen e tij. Mesfushori i famshëm çek ka qenë i ftuar në Pragë ku është zbuluar statuja e tij nga dylli. Nedved vlerësohet një nga lojtarët më të mirë &cce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.392Z

Ahmeti merr kopjen e Deklaratës së Pavarësisë së Kosovës

Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, të shtunën në selinë e tij në Reçicë të Tetovës, do të presë një delegacion nga Kosova, i cili kryetarit të BDI-së do t'i dhurojë Kopjen e Deklaratës së Pavarësisë së Kosovës në shenjë mirënjohje që ka dhënë ai p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.380Z

Blerimi e gjen kopjen e tij në…

Të gjithë e kemi nga një person i cili na ngjanë aq shumë sa që kur të tjerët e shohin mendojnë që jemi ne ai njeri. E pa dyshim që të gjithë dëshirojmë që ta takojmë kopjen tonë. Është Blerim Destan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.485Z

Malisheva pranon kopjen e altarit të hyjneshës Nemezë

Instituti Arkeologjik i Kosovës (IAK) ka kthyer sot në Muzeun e Malishevës kopjen e artefaktit të Altarit të kultit, i cili ishte marrë nga ky institut, për studime të mëtutjeshme, ndërsa ishte premtuar bërja kopje e ngjashme për ekspozim, shkruan Kultplus. Artefakti ishte gjetur në fs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.118Z

Bashkia prezanton portalin e punësimit, Basha: Rama kërkon të bindë qytetarët me kopjen e fushatës së 2011

Gazeta ShqipKryebashkiaku Lulzim Basha ka linçuar sot portalin e punësimit, që sipas tij do të jetë një urë lidhëse mes punëdhënësve dhe punëmarrësve. Sot, në ditën që ne inaugurojmë këtë faqe, 15 profesione kërkohen anembanë qytetit, dizenjues, dizenjues grafikë, drejtues, men

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama