Rezultate te kerkimit per termin: +Koplik

Total: 1148
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.573Z

Panairi i Shendetesise ne Koplik

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Aleksandër Arvizu ka marrë pjesë në Panairin e Shëndetësisë në Koplik të rrethit Malësi e Madhe. Ky panair u organizua nga Korpusi i Paqes, në bashkëpunim me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.460Z

Rama prezanton kandidatin e mazhorancës në Koplik, Tonin Marinaj

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Koplik ku prezantoi kandidatin e Aleancës për Shqipërinë Eropiane për këtë bashki, Tonin Marinaj. Në fjalën e tij me këtë rast Rama renditi një sërë arritjesh të qeverisë, përfshirë edhe reformën e rëndësishme territoriale, por shtoi se vendi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.541Z

Ja si fshehu Bashkia Koplik procesverbalin e ndarjes së ndihmave

13 ton ndihma të ardhura nga IMGF, organizatë për të drejtat e njeriut me qendër në Frankfurt iu dhuruan Bashkisë Koplik. Kjo bashki refuzoi të mbante një procesverbal dorëzimi dhe listë shpërndarjeje. Pas dhurimit, bashkia e Koplikut shkëputi të gjitha marrëdhëniet me organizat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.921Z

Koplik, humb jetën 22-vjeçarja në aksident

Një aksident me pasojë vdekjen e një 22-vjecareje është shënuar pak minuta më parë në Koplik. Elona Demaj ka humbur jetën ndërsa në makinën në të cilën udhëtonte, është përplasur me një automjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.786Z

Rama në Koplik: Do përgjysmojmë varfërinë

Lideri i opozitës Edi Rama ka prezantuar ditën e sotme në Koplik të Malësisë së Madhe programin e ri qeverisës. Me prani të qindra banorëve kryesocialisti Rama është përqendruar në përgjysmimin e varfërisë si dhe është ndalur dhe tek shëndetësia. KOPLIK- Lideri i opozitës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.934Z

Identifikohet viktima e aksidentit në Koplik

Koplik, 2 qershor, NOA Update Policia ka konfirmuar se nga aksidentit i ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Koplik- Ramës ka humbur jetën një person. Ai është Gjergj Termali, 65 vjeç, lindur dhe banues në fshatin Razem. Nga dalja e makinës nga rruga është dëmtuar dhe 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.728Z

Aksident i rëndë në Koplik, katër persona të plagosur rëndë

Koplik- Një aksident i rëndë ka ndodhur në Koplik të Shkodrës. Sipas policisë aksidenti është shënuar në Koplik, në kryqëzimin e Culjave, ku raportohet se janë përplasur dy automjete. Policia tha se si pasojë kanë mbetur të plagosur katër persona të cilët ndodhen në spital. Dy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama