Rezultate te kerkimit per termin: +Korab +Jetishi

Total: 11
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.355Z

Korab Jetishi, prezanton gjyshin (Foto)

Këngëtari i njohur, Korab Jetishi, në rrjetin social Facebook, ka shpërndarë një foto me gjyshin e tij. Ndryshe, Jetishi, ka kohë që ka lënë anash projektet muzikore, duke iu përkushtuar në këtë mënyrë familjes së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.255Z

A është i lumtur Korab Jetishi me familjen e tij? (Foto)

Këngëtari i njohur, Korab Jetishi, ka postuar një foto familjare, në llogarinë e tij në Instagram. “Familja”, është mbishkrimi i fotos, ku shihet gruaja dhe vajza e Jetishit, shkruan Indeksonline. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"};

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.734Z

Premierë: Korab Jetishi lanson këngën “Tirona O Nona” (Video)

Këngëtari i njohur Korab Jetishi sot ka sjell projektin e ri të quajtur “ Tirona O Nona” në bashkëpunim me Vagabondin. Muzikën e ka bërë Double D Records, tekstin Vagabondi ndërsa videoklipin e ka realizuar ND Films Pro. AdPlatformZone = {id:

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.744Z

Korabi pushime me bashkëshorten

Korab Jetishi, pas një vere me shumë angazhime i ka dhënë pushime vetes dhe familjes së tij. Jetishi së bashku me bashkëshorten e tij ndodhen në Turqi, ku po kalojnë kohë të mira së bashku, shkruan Indeksonline. AdPlatformZone = {id: "8bc4e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.766Z

Korabi me vajzën për dore (Foto)

Këngëtari Korab Jetishi në një foto të publikuar në instagram, shihet së bashku me vajzën e tij të quajtur Noa. Jetishi duket se po shijon ditët e bukura me diell së bashku me vogëlushen e tij. AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.229Z

Korabi me “Delikate”

Nga Express më 31 maj 2011 në ora 07:59 Korab Jetishi ka realizuar video-klipin e tij më të ri, të cilin e ka titulluar “Delikate”. Korabi e ka bërë promovimin e këtij spoti në televizionin “Klan Kosova”, ndërkaq në këtë klip prapë kemi një breshëri vajzash që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.563Z

Martohet Korabi dhe Genta

Korab Jetshi i ka thënë lamtumirë beqarisë. Ai ka lidhë kurorë me vajzen të quajtur Gentianë. Dasma e Korabit, i cili është djali i këngëtarit të njohur të muzikës popullore Shkëlzen Jetishi, është mbajtur mbr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama