Rezultate te kerkimit per termin: +Korab +Shaqiri

Total: 43
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.206Z

E provon edhe Korab Shaqiri

Këngëtari Korab Shaqiri, që vetëm para pak ditësh ka lansuar klipin e këngës ‘’Tina’’, është i pëlqyer nga masa. Korabi, ndonëse tenton të mbetet në vija serioz, sërish nuk mundet pa i përaqfuar tenden

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.648Z

Korab Shaqiri vjen me “Tina” (Video)

Korab Shaqiri lanson videoklipin me te ri te kenges "TINA" prodhim i BAROK Sound Studio ... nje kenge muziken dhe orkestrimin e se ciles e ka punuar Korab Shaqiri ndersa teksti - Gojart Ferati Këngëtari Korab Shaqiri, ka lansuar videoklipin e ri të këngës “T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.177Z

Korab Shaqiri me mjekër. Pse?

Korab Shaqiri nuk është nga ata këngëtar që merret shumë me paraqitjen e jashtme, kjo ndoshta se atij i intereson më tepër ajo se si tingëllon kënga. Shaqiri, prej vitesh shfaqet modest, por tejet i rregullt, si në paraqitje skenike e po ashtu e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.414Z

Korab Shaqiri drejtë marteses

Këngëtari i njohur kosovar Korab Shaqiri e ka zyrtarizuar lidhjen me të dashuren e tij, Lulkaqen, dizenjatore e modes. Sipas burimeve të afërta me çiftin, ata janë shumë të dashuruar dhe ndjenjat i shfaqin në çdo rast. Thuhet se Korabi ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.335Z

Korab Shaqiri i drejtohet Ramushit, ofendon Burim Ramadanin (Foto)

Ndodhë shpesh që në zhvillimet politike në vend të përshihen edhe artistët, ndonjëherë qoftë edhe pa dashje. Një rast i tillë ka ndodhur këto ditë me këngëtarin Ilir Shaqiri dhe Korab Shaqiri, transmeton Telegrafi. AdPla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.789Z

Korab Shaqiri në Beograd

Sot të gjithë i kanë sytë kah kombëtarja shqiptare. Sonte luhet ndeshja futbollistike mes Shqipërisë dhe Serbisë, në mes të Beogradit. Pavarësisht të gjithave, shumë simpatizant, tifoz e mbështetës shqiptar tashmë kan&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.352Z

Korab Shaqiri bëhet profesor universiteti (Foto)

Këngëtari i njohur kosovar, Korab Shaqiri tashmë do të ketë një profesion të dytë. Djali i Ilir Shaqirit do të jetë profesor në kolegjin "Fama". AdPlatformZone = {id: "8bc4ee166",format: "410x0"}; Parrotlla mëson se Korabi do t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama