Rezultate te kerkimit per termin: +Korabi

Total: 358
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.700Z

Disiplina anulon takimin Dajti-Korabi

Nga materialet e paraqitura nga Sektori i Garave te FSHF-se, Komisioni I Disiplines pasi degjoi dhe arbitrat , vezhguesin dhe delegatin si dhe shqyrtoi ne teresi dokumentacionin : vendosi: Per shkak te invadimit te fushes ne minuten e 67-te ndeshjes , nderhyrjeve e presioneve ndaj arbitrave kur lo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.627Z

Gr.Veriu Korabi - Erzeni 2-1

www.albania-sport.com - Korabi i Peshkopisë fitoi ngushtë 2-1 me Erzenin e Shijakut. Takimi ishte i vlefshme për javën e 16-të Kategorisë së Dytë, Grupi i Veriut. Golat për dibranët e drejtuar nga Kallaverja u shënuan nga Bitri (38’) dhe Kacnia (75’). Golin e vetëm shijakasit e drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.271Z

Korabi dhe Luftëtari ngjiten në Kategorinë Superiore

Skuadra e Korabit pas 54 vitesh ngjitet në Kategorinë Superiore. Dibranët kanë fituar 0-1 në Reshit Rusi ndaj Adës së Velipojës. Golin për miqtë e ka realizuar Erlis Frashëri. Ndërkohë në grupin B, Luftëtari ka fituar ndaj Apolonisë me rezultatin 2-1. Gjirokastritët festojnë zyrtar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.995Z

Tension te Korabi, trajneri Haxhiu braktis stërvitjen

Tension te Korabi pas humbjes së thellë 6-0 me Flamurtarin në Vlorë. Gjatë analizës së kësaj disfate të rëndë, para se të niste seanca e së Martës, administratori Fehmi Mziu u ka kërkuar llogari stafit dhe lojtarëve për lojën e dobët dhe rezultatin,  që pavarësisht diferencave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.229Z

Korabi me “Delikate”

Nga Express më 31 maj 2011 në ora 07:59 Korab Jetishi ka realizuar video-klipin e tij më të ri, të cilin e ka titulluar “Delikate”. Korabi e ka bërë promovimin e këtij spoti në televizionin “Klan Kosova”, ndërkaq në këtë klip prapë kemi një breshëri vajzash që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.276Z

Rikonstruktohet rruga “Korabi”

 Përfundon rikonstruksioni i rrugës “Korabi”, pranë lagjes së ish– “Uzina Dinamo e Re”. Ky rikonstruksion, është pjesë e një investimi të Bashkisë së Tiranës. E veçanta e kësaj ndërhyrje është kontributi i komunitetit të zonës, i cili e pri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.279Z

Korabi ndal Kukësin, fitojnë Luftëtari e Laçi

Kukësi është ndalur nga Korabi i vendit të fundit në kategorinë Superiore në një barazim 1-1. Pas Tiranës, Korabi i drejtuar tashmë nga Gerd Haxhiu arriti të marrë 1 pikë edhe në ndeshjen e kësaj jave ndaj vendit të parë në renditje, Kukësit, në takimin e zhvilluar në stadiumin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama