Rezultate te kerkimit per termin: +Korca

Total: 1553
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.143Z

Pamela Goskolli shpallet Miss Korca 2010

/ / / / / / Para 1 of 3 Tjetri var JAThumbnail = new Class initialize functionwrapper this.next = wrapper.getElements.next this.prev =

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.910Z

Dimitris Karavias emërohet drejtor i 'Birrës Korca'

TIRANE-Dimitris Karavias emërohet drejtor i 'Birrës Korca'. Zoti Karavias merr drejtimin e 'Birrës Korca' pas një karriere të spikatur si drejtues bankash përfshi këtu edhe drejtimin e së parës bankës me kapital tërësisht privat në vend ‘Tirana Bank’. Ardhja e zotit Karavias

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.204Z

Birra "Korca", certifikohet me ISO 22000

Birra "Korca" vleresohet me certifikaten ISO 22000. Kjo kompani shqiptare eshte e para qe ka marre kete vleresim, duke rritur me tej emrin e markave "Made in Albania" ne te gjitha vendet e Europes. Certifikata ISO i jepet vetem atyre kompanive te cilat garantojne cilesine e prodhimit ne nivele maksi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.738Z

Tek Birra Korca dolli nga presidenti Vicenzo Matarrese

Per here te pare shijoj nje birre dhe aq me teper te nje cilesie te tille Vizitoreve te shumte VIP qe kane treguar interes per te pare nga afer funksionimin e fabrikes Birra Korca u eshte shtuar edhe presidenti i klubit te futbollit te Barit ne Itali Vicenzo Matarrese. Per here te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.154Z

Eliza Dushku në festën e Birrës Korca, rekord pjesëmarrjeje

KORCË- Me pjesëmarrjen rekord të njerëzve rreth 35 mijë është celur edhe nata e dytë e festës së birrës në qytetin e Korcës. Sikurse edhe një ditë më parë, sapo ka rënë mbrëmja mijëra persona nga Korca e qytete të ndryshme të vendit, por edhe emigrantë e turisë, i janë dre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:48.908Z

"Birra Korca" merr Diamantin e "Harkut Internacional te Evropes"

"Birra Korca", nje tjeter cmim ne emer te birres se pare shqiptare. Ka qene pikerisht cmimi "Harku Internacional i Evropes" qe i eshte dhene kesaj kompanie ne Frankfurt te Gjermanise. Qindra kompani prestigjioze nga mbare globi, prisnin te vleresoheshin me cmimet e percaktuara, por Diamanti ka shkua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.789Z

Atmosfera Korca kalon proven e Kombetares

Atmosfere elektrizuese. Tifozeri per tu admiruar dhe nje fushe ne kondicionet me te mira. Keto i ka dhuruar Korca mbremjen e djeshme Kombetares ne vecanti por edhe gjithe shqiptareve ne pergjithesi. Stadiumi i ketij qyteti i rikonstruktuar vetem para pak kohesh priti dje ndeshjen e pare zyrtare te e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama