Rezultate te kerkimit per termin: +Koridhalos

Total: 130
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Greqi, sulmohet barbarisht i burgosuri shqiptar në Koridhalos

Një tjetër shqiptar ka mbetur i plagosur sot në burgun e Koridhalos në Greqi, duke shënuar një tjetër incident të rëndë në këtë burg, i njohur për vrasjet e shumta të shqiptarëve. Mediat greke shkruajnë se incidenti ka ndodhur sot në mëngjes në krahun D, të burgut dhe i plagosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.521Z

Situate e qete pas sherrit ne burgun e Koridhalos

brbrPas perleshjeve te dhunshme te shenuara mbremjen e se dieles ne burgun e Koridhalos ne Greqi ku gjeten vdekjen 2 pakistaneze dhe u plagosen 21 persona situata eshte e qete Autoritetet greke kane nisur hetimet per te zbuluar shkaqet dhe dinamiken e ngjarjes ku u perfshine edhe nje grup te burgosu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.529Z

Perleshje shqiptaresh me pakistaneze ne Koridhalos 2 te vdekur

Transmetuar me 03052015 - 2148 PUBLICITET Athine 3 Maj 2015 NOAal - Nje grup shqiptaresh te burgosur jane perleshur mbremjen e se dieles me nje grup pakistanezesh ne burgun Koridhalos ne Greqibr br Ne kete ngjarje konfirmohen dy te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.516Z

Perleshje shqiptaresh me pakistaneze ne burgun Koridhalos 2 te vdekur e 24 te plagosur

Transmetuar me 03052015 - 2148 PUBLICITET Athine 3 Maj 2015 NOAal - Nje grup shqiptaresh te burgosur jane perleshur mbremjen e se dieles me nje grup pakistanezesh ne burgun Koridhalos ne Greqibr br Ne kete ngjarje konfirmohen dy te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.520Z

Fotot nga burgu i Koridhalos, masë të dënuarit që i publikoi

Sot do të jepet masë disiplinore për të dënuarin e burgut të Koridhalos, i cili publikoi fotot, ku pasqyrohet situata në spitalin e këtij burgu. Pas reagimeve të shumta që shkaktuan fotot e publikuara në internet, këshilli përgjeg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.486Z

Greqi, bombë makinës së drejtoreshës së burgut të Koridhalos

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot herët në mëngjes, në orën 4:42, në lagjen Dafni të Athinës, pasi një sasi eksplozivi i ishte vendosur makinës së drejtoreshës së burgut të Koridhalos, Maria Stefi. Shp&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.996Z

Dy shqiptarë tentojnë të arratisen nga burgu i Koridhalos

Një përpjekje për arratisje ka ndodhur në burgun e Koridhalos në Greqi, nga dy të dënuar shqiptarë. Dy të burgosurit që vuanin dënimin në krahun C të burgut, kishin prerë me sharrë hekurat e dritares dhe u hodhën pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama