Rezultate te kerkimit per termin: +Kosovari +Kabashi

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.582Z

Kosovari Kabashi talenti i Barcelones

brbrE perditshmja spanjolle El Mundo Deportivo ka shkruar ne numrin e sotem per nente talentet e Barcelones te cilet po hetohen nga Federata e Futbollit te Spanjesbr Kjo e fundit po i heton kalimet e tyre te Barcelona pasi dyshon per marreveshje jo te rregulltabr Ne mesin e ketyre talenteve eshte ed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.886Z

Kosovari Kabashi, i shënon Real Madridit (Foto)

Talenti me prejardhje nga Kosova, Arian Kabashi, ka arritur t’i shënoj gol skuadrës së të rinjve të Real Madridit. Kabashi që paraqitet të të rinjtë e Elfsborg, ka shënuar golin e vetëm për skuadrën e tij në humbjen 1:3 ndaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.468Z

Mundo Deportivo: Kabashi iku nga gjenocidi serb në Kosovë, tani luan me BarÒ«ën

E përditshmja spanjolle El Mundo Deportivo ka publikuar një artikull shumë interesantë, në lidhje me hetimet që po bënë federata spanjolle, për nëntë talentet të Barcelonës. Federata spanjolle, është duke hetuar kalimin e k&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.658Z

Durrës: Mbytet kosovari, polumbarët vijojnë kërkimet

Ngjarja ka ndodhur në zonën e quajtur “Apolonia”, ku Jahir Kabashi ka hyrë në ujërat e detit Adriatik pa mundur të dalë dot sërish.Sapo ka vënë re mungesën e 23-vjeçarit, i vëllai ka njoftuar policinë e cila ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur kërkimet për trupin e viktim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.659Z

Durrës, mbytet kosovari, fëmijët i shpëtojnë të vëllanë

DURRES- Një shtetas kosovar është mbytur sot paradite në bregdetin e Durrësit. Jahir Kabashi 23 vjec nga Prizreni i Kosovës kishte ardhur për të kaluar fundjavën së bashku me të vëllanë. Të dy vëllezërit po bënin plazh në sektorin “Apolonia” fare pranë vendit ku pak di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.296Z

Mirush Kabashi: Kur Enver Hoxha na vleresoi ne plenium

Ai qe njeriu me shenjë. I ati ishte kosovar nga origjina, i ardhur në Shqipëri për një jetë ndryshe prej asaj matanë kufi rit. Ishte shkolluar tek “Harry Fultz”, dhe aty kishte marrë profesion. Por, të ishe kosovar dhe të kishe mësuar në “Harry Fultz”, ishin dy ci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.946Z

Pilo Shanto: Fjalët e koduara që futën në kurth Hamit Matjanin

 Në dy numrat parakalues, lexuesi u njoh me fakte autentike që zbardhin deri në imtësi Radiolojën “Liqeni i Vajkalit”, që Sigurimi i Shtetit ndërtoi me sukses në vitet 1952-’53, duke futur në grackë një qendër të CIA-s amerikane. Faktet janë rrëfyer me mjeshtër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama