Rezultate te kerkimit per termin: +Kosove +Ndersa +Florjana

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.932Z

Kryebashkiakja e Sarandes takon Thacin Jeni fisnik si pema e ullirit

Transmetuar me 15112016 - 1525 Prishtine 15 nentor 2016 NOAal - Presidenti i Republikes se Kosoves Hashim Thaci sot ne nje takim me kryetaren e Bashkise se Sarandes Florjana Koka si dhe nje grup te perfaqesuesve te bizneseve te ndryshme nga Shqiperia ka kerk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama