Rezultate te kerkimit per termin: +Kosta +Bajraba

Total: 55
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.426Z

Ndalohet ne SHBA dekani Bajraba

Prof. Dr. Kosta Bajraba, një nga socialogët e njohur të vendit dhe anëtar i strukturave drejtuese të PS, përgënjeshtroi në mënyrë kategorike lajmin se ai ishte arrestuar në Shtetet e Bashkuara, i akuzuar për vjedhje në një qend&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.606Z

PS pezullon Kosta Bajraben Akademia e Shkencave ngrin statusin e akademikut

Akademia e Shkencave ka pezulluar statusin e akademikut për Kosta Bajrabën, pas akuzave për vjedhje në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sipas një njoftimi të shpërndarë për mediat, Akademia e Shkencave njofton se vendimi mbështetet në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.437Z

Kosta Barjaba kthehet ne Shqiperi

pp p styletext-align justifyKosta Barjaba profesori i cili u akuzua per vjedhje ne SHBA eshte kthyer ne Shqiperi Raportohet se Bajraba ka hyre ne Shqiperi me 15 janar Megjithese Barjaba mohoi te jete perfshine ne ndonje veprim te jashteligjshem Akademia e Shkencave ku ai ishte anetar ngriu pozicion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.607Z

PD: Rama mashtroi për xhepistin ordiner Kosta Barjaba. Akademia e Shkencave ngrin statusin e akademikut

05-01-2013 / Gazeta 55 Partia Demokratike i kërkon kreut të PS të shpjegojë lidhjet e tij me të arrestuarin për vjedhje në SHBA, Kosta BarjabaAkademia e Shkencave ka pezulluar statusin e akademikut për Kosta Bajrabën, pas akuzave për vjedhje n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.172Z

“Kosta Barjaba kreu një akt spontan marksizmi”

11-01-2013 / Gazeta 55 Fokus/ Çështja Kosta Barjaba edhe në forumet virtual të opinioneve amerikaneForumet virtuale të opinioneve amerikane kanë debatuar shumë rreth çështjes së vjedhjes së familjes “Bajraba” në Palo A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.661Z

Kosta Bajraba: Vetëdjegiajemi të pavëmendshëm

Të tjera rreth shkrimit Rasti i fundit i vetëdjegies dje në Durrës TIRANE- Akademiku Kosta Barjaba, flet sot për për “Shqiptarja.com” rreth fenomenit të vetëdjegies, që nga lashtësia e deri në ditët tona. Gjithashtu qi traj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.603Z

Skandali/Arrestohet për vjedhje në SHBA Sekretari i PS, Kosta Barjaba

04-01-2013 / Gazeta 55 E turpshme. Sekretari për Çështjet Sociale në PS dhe një nga hartuesit e programit elektoral të Edi Ramës, Kosta Bajraba arrestohet në SHBA me akuzën e vjedhjes në një qendër tregtare. Lajmi bëhet i ditur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama