Rezultate te kerkimit per termin: +Kosta +Trebicka

Total: 678
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.065Z

Kosta Trebicka thirret në prokurori

Kosta Trebicka, biznesmeni që denoncoi aferat korruptive në tregtinë e armëve, është thirrur dje në Prokurorinë e Përgjithshme. Burime nga organi i akuzës thanë dje në mbrëmje se Kosta Trebicka është marrë në pyetje si person që ka dijeni mbi trafikun e dyshuar të municioneve nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.060Z

Kosta Trebicka rrëfehet në prokurori

  Biznesmeni Kosta Trebicka dëshmon për 6 orë në Prokurorinë e Përgjithshme për fishekët shqiptarë drejt Kabulit   Denoncuesi i tregtisë së fishekëve drejt Kabulit dëshmon për takimet me Pinarin dhe Mediun TIRANË- Biznesmeni që denoncoi aferën e armëve shqiptare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:49.848Z

Aksidenti, si vdiq Kosta Trebicka

Prokuroria e Korçës pushon hetimet për çështjen "Trebicka". Pushimi i hetimeve mbi procedimin penal është marrë si vendim nga ana e Prokurorisë së Rrethit, që ka drejtuar hetimet mbi dosjen "Trebicka", pasi ka rezultuar se aksidenti ka ardhur si pasojë e veprimeve të vetë drejtuesit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.598Z

Kosta Trebicka, falsifikuesi faturave tatimore të TVSH-së

23/12/2009  Zbulohet vendimi, që nxjerr biznesmenin të implikuar në afera korruptive dhe mashtrim TIRANE- Kosta Trebicka, njeriu që një vit më parë denoncoi aferat e trafikut të fishekëve Shqipëri-Afganistan, do të ishte i pandehur në ditët e sotme në qoftë se nuk do kishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.542Z

“Pse s’u mbrojt Kosta Trebicka”

Denoncuesi publik i tregtisë së fishekëve kinezë, të dërguar nga Shqipëria në Afganistan, nuk ka dëshmuar për një vepër penale për të cilën ligji parashikon mbrojtjen e dëshmitarit. Trazhgim Sokolaj“Në kohën kur është marrë në pyetje Kosta Trebicka, Prokuroria po het

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.074Z

Kosta Trebicka, biznesmeni qe denoncoi trafikun e fishekeve

TIRANE - Kosta Trebicka, ishte nje nga njerezit qe ka dhene disa deshmi per tragjedine e Gerdecit. Ai kembengulte qe ne kete vend ishte bere dhe tregti fishekesh, akuza per te cilat prokuroria ka nisur hetimet. Por Trebicka humbi jeten tragjikisht me 12 shtator te vitit te kaluar, ku u perfshi ne nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.060Z

Gërdec-Hetime, Kosta Trebicka merret në pyetje

Prokuroria e Përgjithshme ka marrë sot në pyetje në kuadër të hetimeve të shpërthimeve të municioneve në Gërdec Kosta Trebickën, nënkontraktorin e frimës amerikane AEY. Kosta Trebicka është pyetur për drejtorin e MEICO-s Ylli Pinari, ish-ministrin e Mbrojtjes Fatmir Mediu dhe presid

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama