Rezultate te kerkimit per termin: +Krekosja

Total: 28
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.713Z

Krekosja e vrasësit

Nga Mero Baze   Ka një deformim të frikshëm të një fakti tragjik për historinë e Shqipërisë, dhe që ka të bëjë me vrasjen e katër qytetarëve shqiptarë , më 21 janar 2011, në një demonstratë të dhunshme politike në Tiranë kundër qeverisë. Në historinë e Shqipëris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.684Z

Legalizimet falas PD Mashtrimi i radhes nga Rama

brbrPartia Demokratike e cilesoi sot deklaraten e kryeministri Rama per legalizimet falas si nje provokim cinik dhe mashtrim Ne nje deklarate per mediat deputetja e PD-se Jorida Tabaku tha se asnje legalizim nuk eshte bere por ato jane shfrenuarbrbr brbrEdi Rama vazhdon te prodhoje seri te reja te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.520Z

PD Rama mashtron per legalizimin falas nuk eshte bere asnje dosje e re

Transmetuar me 03102014 - 1356 Jorida Tabaku PUBLICITET Tirane 3 tetor 2014 NOAal- Partia Demokratike nepermjet deputetes Jorida Tabaku deklaroi se Edi Rama vazhon te prodhoje seri te reja te genjeshtres se vjeter per legalizim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.694Z

PD, Tabaku: Rama, seri të rejatë mashtrimit me legalizimet falas

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, në një deklaratë për mediat, ka akuzuar Kryeministrin e vendit duke e cilësuar si “rrenë të vjetër” deklaratën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.336Z

PD: Shpenzimet e dasmës së ministrit Veliaj, provokim për shoqërinë‏

TIRANE- Duke i uruar jetë të lumtur ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë, Erjon Veliajt për martesën, Partia Demokratike e cilësoi këtë event një akt mendjemadhësie. Nga selia blu, koordinatorja për mediat, Silvi Bardhi bëri të ditur se qindra mijëra euro të shpenzuara nga Vel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.523Z

PD: Rama, seri të reja të mashtrimit me legalizim falas

TIRANË-Provokim cinik dhe mashtrim e ka cilësuar Partia Demokratike deklaratën e kryeministrit Edi Rama për legalizime falas. Në një deklaratë për mediat deputetja e PD-së Jorida Tabaku u shpreh se Edi Rama vazhdon të prodhojë seri të reja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.711Z

Berisha: Rama shemb shtëpitë me leje të shqiptarëve, mbron pallatin e Lindës

Ish kryeministri Sali Berisha i është referuar sërish shembjeve të banesave të shqiptarëve nga INUK. Në një status në Facebook, Berisha thotë se "Edi Rama deklaroi se nuk do të ketë legalizim për ndërtimet mes pallateve", por nga ana tjetër mbron pallatin e Lindës, bashkëshortes së

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama