Rezultate te kerkimit per termin: +Kremlinit

Total: 2447
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.120Z

Vritet prane Kremlinit Boris Nemetsov

0 brbr brbrshte vrare ne qender te Moskes ne rrethana ende te paqarta nje prej figurave kryesore te opozites rusebrbr brbrBehet fjale per politikanin 56 8211 vjecar Boris Nemetsov nje prej kundershtareve kryesore politike te presidentit Putinbrbr brbrAi u qellua me arme mbremjen e se premtes ndersa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.370Z

Tension mes Kremlinit e NATO-s

var fbShare url httpvizionplusaltension-mes-kremlinit-e-nato-ssize smallbrbrNje incident mes nje nendeteseje holandeze dhe anijeve ruse ka mjaftuar per te ndezur ne maksimum retoriken mes Kremlinit dhe vendeve perendimore te NATO-s Beni kujdes me veprimet tuaja ose do te keni pasoja te renda ishte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.269Z

Pikat e dobëta të Kremlinit

Nga “La Repubblica” Deklaratat e Putin dhe Medvedev, akuzat e SHBA në stilin e viteve ’50 dhe mbi të gjitha, sfida e komunitetit ndërkombëtar e nisur menjëherë pas njohjes së pavarësisë së Abkhazisë dhe Osetisë Jugore, të bënin të mendoje për një strategji sulmi që kishte p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.408Z

Rusi partite opozitare bashke kunder Kremlinit

0 brbr brbrPas vrasjes se Boris Nemtsov nje prej opozitareve me te spikatur anti- Putin dy partite kryesore opozitare ruse vendosen te bashkohen ne prag te zgjedhjeve lokale dhe atyre legjislative te vitit 2016 Partia Republikane e Rusise e Mikail Kasianov ku bente pjese edhe Nemtsov dhe Partia e P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.122Z

Mediat pro Kremlinit publikojnë videoskandalin e kritikut të Putin

Mikhail Kasyanov, ish-kryeministri i Rusisë dhe njëkohësisht një prej kritikëve më të mëdhenj të Presidentit Vladimir Putin, është bërë protagonist i një skandali. Mediat vendase kanë publikuar një video, ku ai shfaqet në momente intime me një grua britanike të quajtur Natalia Pel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.127Z

Rusi, vijon beteja mes Madonna dhe Kremlinit

Gazeta Shqip Zëvendës/kryeministri Rogozin: Si çdo ish-lavire që plaket, Madonna kërkon të japi leksione morali   Madonna gjatë koncertit të saj në Moskë “Oh Madonna, na liro nga Putin”, këndonin vajzat e Pussy Riot në koncertin e improvizuar disa muaj më parë, pa e m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.108Z

Mediat pro Kremlinit publikojnë video skandalin e kritikut të Putin

Mikhail Kasyanov, ish-Kryeministri i Rusisë dhe njëkohësisht një prej kritikëve më të mëdhenj të Presidentit Vladimir Putin, është bërë protagonist i një skandali. Mediat vendase kanë publikuar një video ku ai shfaqet në momente intime me një grua britanike të quajtur Natalia Pele

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama