Rezultate te kerkimit per termin: +Kreshnik +Begaj

Total: 17
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.305Z

  Romela Begaj shpallet sportistja e vitit 2008 nga gazeta "Sporti Shqiptar"

Romela Begaj ka fituar cmimin si sportistja e vitit 2008. Peshengritjesja, e cila ishte sportistja shqiptare qe arriti dhe rezultatin me te larte ne Pekin 2008, ka marre maksimumin e pikeve ne edicionin e 51-te te anketes se organizuar nga gazeta "Sporti Shqiptar", ku votojne te gjithe gazetaret spo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.594Z

Testi B del pozitiv, por Begaj rebelohet

“Do të dal para panelit dëgjimor dhe kërkoj analizën e ADN-së. Luan Shabani nuk ka gisht” Godelli e Pulaku - Ndërsa Begaj pret seancën dëgjimore, WADA ka lajmëruar se Testi B i Hysen Pulakut do të jetë më 11 janar, ndërsa ai i Daniel Godellit më 15 janar Luan Shabani - Tr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.786Z

Shefi i krimeve gjobiti me shantazh biznesmenet

e Hene 21 Tetor 20130731 am p classwp-caption-textGjykata e Krimeve te RendapTirane Krimet e Renda ngrene akuze per gjobevenie ndaj tre personave Presion tregtareve me videot e takimeve me 28-vjecarenbr Dy meshkuj dhe nje femer akuzohen se kane krijuar nje grup kriminal te paza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.794Z

Prezantohej si polic, arrestohetmashtruesi i biznesmenëve

Policia e Tiranës ka arrestuar shtetasin Kreshnik Begaj, 26 vjeç, lindur në Fier e banues në Tiranë. Para disa muajsh Gjykata e Krimeve te Rënda në Tiranë, ka dhënë masën e sigurisë “Arrest në burg” për veprën p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.394Z

20 olimpistët shqiptarë ne 6 Olimpiadat

Shqipëria numëron 6 pjesëmarrje në Lojërat Olimpike ku kanë marrë pjesë 20 sportistë në tetë disiplina sportive: peshëngritje (6 sportistë), not (4), qitje (2), hedhje cekic (1), hedhje shtize (1), kërcim trehapësh (1), vrapim (2), mundje e lirë (1), mundje klasike (1), xhudo (1). Re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.784Z

Policia e Tranës, 10 të arrestuar për vepra të ndryshme penale

TIRANË- Policia e Tiranës brenda 24 orëve të fundit ka bërë të mundur arrestimin e 10 shtetasve, të akuzuar për vepra të ndryshme penale. Kështu sipas njoftimit për shtyp të kësaj policie bëhe e ditur se është prang

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.051Z

Goli i Stratit kthen Flamurtarin e magjishëm

 Gjergj VyshkaFlamurtari është rikthyer në kohët e arta, e pas 22 vjetësh arrin që në stadiumin e tij të fitojë në një ndeshje për Kupat e Evropës. Një ndeshje e madhe e djemve të Eqerem Memushit, që me egon e fortë, e cila i karakterizon në fakt vlonjatët, kanë ditur të mu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama