Rezultate te kerkimit per termin: +Kreshnik

Total: 6259
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.956Z

Kreshnik, ju flet Pashai

Myslym Pashai ka bërë një koment rreth përdorimit të emrit të tij nga Kreshnik Spahiu në mitingun e Fierit, të cilin e ka postuar në faqen e tij në Facebook. “Kreshnik ! Ju flet Pashai! Ti ke axhendën tënde. Para saj nuk të ndal kush. Hap Krahun! është një sl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.371Z

Kreshnik Qato i jep lamtumirën ringut

Boks Karriera – Që nga viti 2000, Qato ka zhvilluar 37 ndeshje në boksin profesionist, duke regjistruar 29 fitore dhe 8 humbje Boksieri 36-vjeçar, Kreshnik Qato, i ka dhënë dje fund karrierës së tij mjaft të suksesshme në boksin profesionist, të cilën e filloi në vitin 2000. Sport

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.349Z

VIDEO/ Ndalohet nga policia Kreshnik Spahiu

Kreu i Aleancës Kuqezi, Kreshnik Spahiu, është ndaluar nga policia. Bashkë me të janë ndaluar edhe tre aktivistë. Shkak për ndalimin e tyre është bërë një protestë para Bashkisë së Tiranës. Ata janë përpjekur të gozhdojnë dyert e bashkisë dhe janë përplasur me policinë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.910Z

Çfarë fshihet pas shkarkimit të Kreshnik Spahiut?

Tiranë- Mazhoranca nuk heq dorë nga shkarkimi i Kreshnik Spahiut, si nënkryetar i KLD, edhe pse ai ka dhënë dorëheqjen që para dy javësh. Pasi ka siguruar edhe raportin financiar mbi shpenzimet e KLD-së për të mësuar se kush e mbulonte koston e aktiviteteve të AKZ-së dhe të udhëtimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:15.473Z

Me artistin shqiptar Kreshnik Xhiku

Uashingtoni vërtet njihet si një qytet politik por ai ka edhe një aspekt tjetër për të cilin flitet shumë më pak – artin. Kolegu ynë Ilir Ikonomi ishte këto ditë në një ekspozitë të përvitshme arti, ku çmimin e parë e fitoi skulptori shqiptar, Kreshnik Xhiku, i cili ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.759Z

Presidenti dekoron Kreshnik Qaton

Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani ka dekoruar boksierin Kreshnik Qato me Urdhrin “Mjeshtër i Madh” me motivacionin: “Për talentin dhe kontributin e çmuar që ka dhënë dhe jep për të mbajtur lart jehonën e sportit shqiptar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.082Z

Ku humbi Kreshnik Spahiu?

Duket se Kreshnik Spahiu ka qenë aleati i parë i Lulzim Bashës që e ka kuptuar se me arritjen e marrëveshjes PS-PD, mund të dalë i humbur. Spahiu ka saktësisht 6 ditë, pa reaguar në rrjetet sociale, po aq sa ka që është arritur marrëveshja. Kreu i Aleancës Kuqezi, i dha besën Lulzim

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama