Rezultate te kerkimit per termin: +Kreun

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.315Z

Celsi rigjen kreun

Çelsi rigjen kreun ne Angli duke fituar 5 – 0 ndaj Sanderlend, blute ngjiten ne kuoten e 26 pikeve, aq sa Liverpul qe u ndal nga Totenhem. Skuadra e Rednap fitoi 2 - 1. Tre pike mori edhe Mançester qe ndeshkoi 4-3 Hall Sitin, Arsenal humbi 2-1 perballe Stok.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.124Z

Lyoni rrezikon kreun e tabelës

Kampioni i Francës, Lyoni, vazhdon me paraqitje të dobëta, duke pësuar humbje kësaj here në fushë të vet nga Auxerre dhe duke rrezikuar edhe kreun e tabelës. Pole Ireneusz Jelen solli avantazhin për Auxerre në fund të pjesës së parë të ndeshjes (41'), duke shënuar nga afërsia, para

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.978Z

Siena "përçan" kreun

18/04/2005  Milani “rrëshqet” bujshëm ndaj toskanëve, ndërkohë që Juventusi foton thellë ndaj Leçes dhe shkëputet Pikërisht kur nuk pritej, Milani humbet në Siena dhe i lëshon kreun Juventusit. Pas triumfit në Ligën e Kampioneve, drejtuesit kuqezinj kërkonin përqendrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.903Z

Tirana rimer kreun

Tirana mund Besen me rezultatin 3-1 duke u ngjitur ne krye te klasifikimit. Xhafa, Agolli dhe Memelli ishin autoret e golave per skudaren e Koles. Me kete 3 pikesh bardheblute ngjiten ne kuoten e 39 pikeve duke rimarre kreun. Vllaznia nuk shkon me shume se nje barazim ndaj Elbasanit. Dinamo fiton ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.012Z

Topi dekreton kreun e Kushtetueses

Bashkim Dedja nje prej anetareve me te rinj te Gjykates Kushtetuese eshte dekretuar nga Presidenti i Republikes Bamir Topi si kryetar i kesaj gjykate. Pas nje perplasje te ashper me maxhorancen per kreun e Gjykates Kushtetuese kreu i shtetit Topi para se te largohej drejt New Yorkut ka vendosur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.156Z

Schalke merr kreun dhe kualifikohet

Skuadra e Schalkes ka mposhtur Lyonin me rezultat 3-0 per tia rrembyer kreun e Grupit B nderkaq me rezultat identik Hapoel Tel Avivi ka shenuar fitore kunder Benficas. Jefferson Farfan shenoi golin e pare per gjermanet 14 ndersa me dy golat e tij nje ne pjesen e pare dhe nje ne te dyten 20 dhe 89 K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.289Z

Premier Liga, Mancester UTD merr kreun

Ekipi i Mancester Junajtid ka marre kreun e Premier Liges pas fitores se arritur kete jave ndaj Hull Siti. Djajte e kuq mposhten me rezultatin 4-0 rivalet e tyre, fale pokerit te sulmuesit Uejn Runi, i cili ishte ne forme te shkelqyer. Kjo eshte hera e pare qe prej tetorit te vitit te kal

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama