Rezultate te kerkimit per termin: +Krim

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:32.950Z

Nga krimi në krim

Share Nga Erion Braçe 3 vite më parë, në Roskovec-Fier, mu në derën e shtëpisë e në prani të familjarëve të tij, u vra deputeti i Partisë Socialiste, Fatmir Xhindi! Deputeti Fatmir Xhindi u vra në nisje të fushatës elektorale për zgjedhjet e përgjithshme të vitit 2009! Deputeti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.981Z

FRD 21 janari krim shteteror

FRD 21 janari krim shteteror E merkure 13 Shkurt 2013 1238 p styletext-align justify p FRD 21 janari krim shteterorLirimi i te akuzuarve per vrasjet e 21 janarit eshte konsideruar nga Fryma e Re Demokratike nje krim shteteror Deklarata u be nga nenkryetari i FRD-se Aleksander Biberaj gjate n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.313Z

Tirane krim ne familje

brbrTirana u trondit nga nje krim ne familje mbremjen e sotme ne zonen e ish-bllokut Ngjarja e rende ka ndodhur ne familjen Kurti aty ku djali 23-vjecar Jurgen Kurti ka vrare babain e tij Artur Kurti 50 vjec Te dhenat e para flasin se bashkepunetore ne kete krim ka qene edhe daja i autorit Leonard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.082Z

Blushi Demtimi i kishes krim kulturor

Blushi Demtimi i kishes krim kulturor E enjte 17 Janar 2013 1246 p styletext-align justifyBlushi Demtimi i kishes krim kulturorDeputeti socialist Ben Blushi ka zgjedhur te shohe nga afer demtimin qe i eshte bere kishes Shen Premte ne Vlash te Elbasanitp Edhe pse kane kaluar dite nga kjo ngjar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Vrasjet në Francë, ndoshta krim brenda familjes

Gazeta ShqipKrimi Hetuesit francezë njoftuan se një mosmarrëveshje familjare mbi pasurinë mund të jetë shkaku i vrasjes së një familjeje të tërë angleze, një krim që ndodhi në alpet e Francës. Tre anëtarë të një familjeje, Saad al-Hilli, 50 vjeç, bashkëshortja e tij dhe kunata u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:49.913Z

Krim brenda familjes

Një krim brenda familjes është parandaluar në kohë nga ndërhyrja e policisë. Burime zyrtare nga uniformat blu bëjnë të ditur se 32 vjeçari Mirgen Emini ka qëlluar me thikë vëllanë dhe babanë e tij. Efektivët e po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.936Z

Braçe: Arkës së shtetit i mungojnë170 milionë $ arkëtime, krim

TIRANË - Deputeti socialist, Erion Braçe ka reaguar sërish sot në Facebook. Dje kundër Lulzim Bashës, sot me kritika të rënda ndaj kryeministrit në ikje, Sali Berisha, i cili sipas Braçes "po bën krim me financat publike!"."Sali Berisha po bën krim me financat publike. Më shqip: Po bën

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama