Rezultate te kerkimit per termin: +Krimeve

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.601Z

Alibeaj kontroll Krimeve të Rënda

Ministri i Drejtësisë Enkelejd Alibeaj, kërkon të kontrollojë edhe prokurorët e Krimeve të Rënda. Trazhgim Sokolaj Pas një sërë inspektimesh e kontrollesh të filluara në disa Prokurori të rretheve kryesore dhe kërkesës për raportim ditor nga sekretaret e Gjykatës së Tira

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.597Z

Tiranë, plagoset shefi krimeve

Autori i Lajmit: RedaksiaPlagoset në operacion për të arrestuar një të kërkuar shefi i krimeve. Burime nga policia bënë të ditur se nga Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.4 Tiranë u krye arrestimi i Shkëlzen Përparim Muçollari, 20 vjeç, lindur ne Tropojë dhe banues në Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.650Z

Prokuroria, krijohet Sektori i Krimeve Kibernetike

TIRANE-Krijohet Sektori i Krimeve Kibernetike. Kjo u bë e ditur sot në një takim që Prokurori i Përgjithshëm, Adriatik Llalla zhvilloi me drejtorët dhe prokurorët në Prokurorinë e Përgjithshme. Në kuadër të hetimit dhe parandalimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.041Z

OSBE: Dështim në gjykimin e krimeve të luftës

N Kosov ka pasur dshtim t sistemit pr gjykimin e krimeve t lufts, sht konkluzioni i nj raportit t OSBE-s, q trajton shtjet e krimeve t lufts n periudhn 1999-2009. Pr 10 vjet me radh, sistemi gjyqsor ka dshtuar t’i gjykoj krimet e lufts n Kosov. Ky prfundim i nxjerr nga rap

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.812Z

Rend rritet numri i krimeve

Drejtori i pergjithshem i Policise se Shtetit Hysni Burgaj ka terhequr vemendjen e policise ne lidhje me renien e zbulueshmerise se krimit te vrasjes dhe vjedhjes. Gjate analizes se policise se Tiranes Burgaj ka pranuar faktin se ka nje rritje te krimit ordiner dhe ka kerkuar nderhyrje te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.956Z

Burrel plagoset shefi i krimeve

Ndërsa policia shqiptare festoi 100-vjetorin e krijimit të saj, krimi godet sërish mbi uniformat blu. Musa Skura, shefi i policisë kriminale në Burrel ka mbetur i plagosur mbrëmjen e së dieles gjatë një operacioni policor për kapjen e dy pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.812Z

Shefi i Krimeve u filmua me ryshfet

Komisariati Nr.1 i Policisë në Tiranë Tiranë, i moshuari që pagoi paratë u arrestua më 18 dhjetor 2011, pas disa të shtënave te Liqeni Artificial. Prokuroria: Regjistrimi kur mori 3500 euro për të arrestuarin. Ish-shefi i Krimeve në Komisariatin Nr.1 të Policisë së Tiranës, Fatos Go

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama