Rezultate te kerkimit per termin: +Kristaq +Mile

Total: 214
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.727Z

Kristaq Mile, dy jave pezullim

Kontestimet e forta ndaj gjyqtarit Hoxha ne ndeshjen Dinamo-Shkumbini i kane kushtuar shtrenjte trajnerit Kristaq Mile. Drejtuesi i stolit peqinas, ashtu si edhe lojtaret dhe drejtuesit e kesaj skuadre, kane reaguar ashper ndaj “xhaketave te zeza” ne humbjen 2:1 me blute, ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.513Z

Kristaq Mile lë bankinën e Kastriotit, listë e gjatë për zëvendësues

Nga Nderim Goci Kristaq Mile nuk është më trajneri i Kastriotit, ndërsa nënkryetari i Bashkisë së Krujës, Reshit Merlika, ka konfirmuar largimin e tij për arsye personale. Në fakt Mile, me përjashtim të seancës stërvitore të ditës së hënë, por më pas është larguar, ndërsa që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.625Z

Kristaq Mile, "viktima" e shtatë mes trajnerëve të Kategorisë Superiore

Aventura e Kristaq Miles te Shkumbini ka arritur në finishin e saj. Ky ka qenë një nga verdiktet e javës së 15 të Kategorisë Superiore, të zhvilluar në mesjavë. Humbja e turpshme 4-1 në fushën e një rivali direkt për një vend në mesin e tabelës si ajo e djeshmja ndaj Kastriotit, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.300Z

Mile, trajneri i ri i Teutës

Kristaq Mile është trajneri i ri i Teutës. Presidenti Edmond Hasanbelliu vendosi t'ia besojë skuadrën beratasit të njohur dhe babait të futbollstit të Shpresave, Vangjel Mile, bankinën durrsake pas dorëheqjes së Gentian Begesë pas humbjes 0-2 në "Niko Dovana" me Skëndërbeun. Për Teut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.769Z

"Lufton" Mile, fitojne lojtaret

Ish-trajneri Kristaq Mile, u shkarkua per shkak se ishte bere pale me lojtaret ne kerkimin e premiove, nderkohe qe dje klubi Shkumbini ndau premiot e kualifikimit ne cerekfinalen e Kupes se Shqiperise kunder ekipit te Kastriotit. Skuadra peqinase tani drejtohet nga trajneri i trete sezonal, Perparim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.384Z

Mile: Më pëlqen të drejtoj Teutën

Kristaq Mile, trajneri që arriti të shpëtojë Teutën nga rënia në Kategorinë e Parë, pohoi se i pëlqen ta drejtojë sërish skuadrën durrsake dhe për sezonin e ri. Beratasi Mile, i cili pati dhe ndihmën e të birit, sulmuesit Vangjel Mile, të huazuar nga Dinamo, ishte trajneri i tretë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama