Rezultate te kerkimit per termin: +Kristian +Bregu

Total: 67
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.971Z

Ministrja Majlinda Bregu përfaqëson Shqipërinë në kongresin e CDU-së, në Shtutgart

Kancelarja Merkel falënderon pjesëmarrjen e Shqipërisë në kongres “Qendra, forca e Gjermanisë”, kjo ishte motoja e kongresit të 22-të i Partisë Kristian Demokrate Gjermane, CDU, që u mbajt dje në Shtutgart të Gjermanisë. Në kongres ishin të pranishëm përfaqësues të partive

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:45.716Z

Eleonora Bregu varroset në tempullin e misionit të saj

dashamir biçaku TIRANË- Eleonora Bregu, gruaja e vetëshpallur si shenjtore e cila vra veten katër ditë më parë është varrosur dje brenda godinës që besimtarët e saj e njohin si Tempulli. Dje në orën 14:00, trupi i saj i mbartur nga të afërm miq e besimtarë, u përcoll për në objek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.299Z

Vargjet mbi gure shekujsh

brbrVargje mbi gure shekujsh Keshtu e kane pagezuar artistet kete mbremje poetike ne Korce Mes nje atmosfere te vecante per publikun kane interpretuar nga dy aktoret e njohura Roza Anagnosti e Zamira Kita Jane perfshire ne kete projekt edhe te rinjte Kristian Koroveshi e Franc Bregu ne violine te c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.381Z

"Banda e Durresit" ne gjyq

Grupi i cilesuar si "Banda e Durresit", i perbere nga kundershtare te njeri-tjetri, ka te pandehur 17 persona qe akuzohen nga Prokuroria e Krimeve te Renda per trafiqe, vrasje, plagosje dhe krime te tjera. Ata jane Lulzim Berisha, Endrit Dokle, Indrit Tuallaj, Kujtim Buna, Altin Olloni, Adriatik Col

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.167Z

Dështon seanca gjyqësore për 16 të pandehurit e bandës së Durrësit

TIRANË - Në Gjykatën e Krimeve të Rënda ka dështuar edhe dje procesi në ngarkim të 16 të pandehurve të akuzuar si anëtarë të bandës së Durrësit. Shkak për dështimin e seancës janë bërë avokatët mbrojtës të të pandehurve, të cilët kanë kërkuar kohë për të paraqitur k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.223Z

Bregu: Duhet të kishte një festë përstatusin, te Nishani ishim të gjithë

Të tjera rreth shkrimit VIDEO TIRANE- Marrja e statusit të vendit kandidat të Shqipërisë në BE ka qenë tema në fokus të emisionit “5 Pyetjet nga Babaramo” mbrëmjen e sotme. E ftuar në studion e &lsqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.257Z

Deshton procesi i "Bandes se Durresit", debate per semundjen e Bunes

Tirane- Me debate eshte shtyre serish seanca gjyqesore ne ngarkim te 16 te pandehurve te cilesuar si anetare te "Bandes se Durresit". Mospercaktimi i sakte i semundjes se te pandehurit Kujtim Buna, si dhe moskryerja e analizave nga ana e spitalit te burgut, ka sjelle dje reagime te ashpra, te mbrojt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama