Rezultate te kerkimit per termin: +Kritikat

Total: 8040
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.425Z

Kritikat, alarmante

Cënohet imazhi i Shqipërisë Dy herë ish-kryeministri Pandeli Majko ngriti dje shqetësimin e futjes së marrëdhënieve me ndërkombëtarët në një krizë të vërtetë, për faj të ekzekutivit shqiptar. Nisur nga vërejtjet e ndërkombëtarëve, veçanërisht Shtetev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.317Z

PS: Berisha merr kritikat per suksese

PS ka kritikuar kryeministrin Berisha per kritikat e bera ndaj Shqiperise ne raport-progresin e Komisionit Evropian, qe u publikua sot nga ambasadori Helmut Lohan. Zedhenesja e kryesise se PS, Mimi Koldheli, ne nje deklarate per mediat tha se Berisha, i cili merr kritikat per suksese, du

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.436Z

Motivohet nga kritikat

Sulmuesi i Milanit, Ronaldinho ka theksuar se kritikat e fundit i kanë shërbyer si motivim shtesë pas fitores 3-2 në mesjavë ndaj Real Madridit në ndeshjen e fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Nuk jam ndjerë i ofenduar nga ajo çfarë ishte thënë për mua dhe e tëra më ka sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:37.390Z

Ferdinand injoron kritikat

Mbrojtësi i Manchester Unitedit Rio Ferdinand ka thënë se do të vazhdojë të injoron kritikat derisa synon të rikthejë formën e mirë që e bëri kapiten të ekipit dhe Kombëtares.Ferdinand 32 vjeç konfirmoi se nuk ka dëshirë të tërhiqet. “Jam mësuar me komente të njerëzve shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.540Z

Kritikat Venger rrezikon denimin

Arsen Venger rrezikon të ndëshkohet sërish nga UEFA. Trajneri i Arsenalit nuk kurseu kritikat ndaj gjyqtarëve në fund të takimit me Milanit duke i akuzuar ata se kishin dhënë shumë goditje dënimi të paqena në favor të kuqezinjve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.771Z

Almunia: Kurrë nuk i dëgjoj kritikat

Portieri i Arsenalit, Manuel Almunia, thotë se ai kurrë nuk i dëgjon kritikat. Almunia ka qenë në një formë të jashtëzakonshme që kur u rikthye nga dëmtimi dhe ka fituar shumë lëvdata nga menaxheri Arsene Wenger javën e kaluar. Por u kritikua së fundi pasi pranoi një gol qesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:29.385Z

Murdok: Kritikat e Obames rriten shikueshmerine

Padroni i televizionit amerikan “Fox”, Rupert Murdok ka deklaruar se kritikat e Shtepise se Bardhe drejtuar disa gazetareve te ketij televizioni kane ndikur ne rritjen e shikueshmerise  tij. “Kritikat e ashpra te administrates se Obamas adresuar nje ose dy opinionis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama