Rezultate te kerkimit per termin: +Kriz

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.925Z

As Marcelo, as Coentrao, krizë te Reali

Carlo Ancelotti mund të përballet me krizë në mbrojtje në javët në vijim. Një javë më parë, mbrojtësi brazilian, Marcelo pësoi lëndim më Brazilin. Alternativa e Marcelos te Reali, Coentrao e ka shtuar krizën e mbrojtjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.351Z

Martino: Milani në krizë, por nuk e falim

Tata Martino mendon se nuk e nënvlerësojnë Milanin për faktin që është në krizë pasi, sipas tij, edhe katalanasit janë në një moment të vështirë. Ai garanton se skuadra do marrë tri pikë. Pastaj ai iu përgjigj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.290Z

Fajet i ka Allegri, krizë në dashuri, krizë në fushë!

Masimiliano Allegri po përjeton tani momentet më të hidhura që nga marrja e postit të trajnerit të Juventusit. Pas disfatës ndaj Olympiacos dhe nga Genoa, Allegri duhet të tentoi këndjelljen në ndeshjen me Empolin. Por këndellja duket e vë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.113Z

Ahmeti: Çdo krizë paraqet edhe një mundësi

Gjatë ditës së sotme në Shkup, Ali Ahmeti takoi Alojzo Peterle, kryesues i komisionit të përbashkët parlamentar të Parlamentit Evropian dhe Parlamentit të Maqedonisë. Në takim u diskutua rreth krizës aktuale politike në vend, dijalog

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.734Z

Kryeziu: Zgjedhjet mund ta thellojnë krizën institucionale

Drejtori ekzekutiv i KDI-së, Ismet Kryeziu thotë se zgjedhjet nuk duhet të jenë opsion për tejkalimin e krizës institucionale. Madje, siç ka shkruar Kryeziu, zgjedhjet mund të krijojnë një krizë më të thellë në vend. Kryez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.694Z

Van Gaal në krizë edhe me veturë

Jo vetëm me Manchester Unitedin Van Gaal po kalon në krizë. Trajneri holandez sot është parë në "krizë" edhe me veturën e tij. Van Gaal ka vozitur veturën me gomë të shpërthyer. Madje ai se pati problem që veturën m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.164Z

Limaj: Votimi i Thaçit president thellon krizën

Kryetari i NISMA-s, Fatmir Limaj ka thënë se zgjedhja e Thaçit president do ta thellonte krizën. Ai ka thënë se do të kthehen sërish në seancë dhe do ta kundërshtojnë në çfarëdo mënyre zgjedhjen e Thaçit n&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama