Rezultate te kerkimit per termin: +Krye

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.234Z

Berisha U krye

Kryeministri Vendimi shperblim per sakrificat dhe reformat. Berisha U krye gezuar per shqiptaret I qeshur si rralle ndonjehere... I tille u shfaq dje para shqiptareve Kryeministri Sali Berisha sepse U krye Dhe kjo ne nderimin me te madh respektin me te thelle ndaj atyre qe 20 vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.198Z

Basha Rama krye-genjeshtari i vendit

Transmetuar me 24082015 - 2136 PUBLICITET Tirane 24 gusht 2015 NOAal- Kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ne nje postim te tijin ne Facebook shprehet se  kryeministri Rama eshte krye-genjeshtari i vendit pasi po rri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.957Z

Munited e vetme ne krye

Munited e vetme ne krye E diel 10 Shkurt 2013 2034 Munited e vetme ne kryeMancester United hedh nje tjeter hap te sigurt ne krye te premier pasi ka fituar 2-0 takimin e javes se 26 perballe Evertonit te cilen keni patur mundesi ta ndiqni drejtperdrejt ne paketen Tring Djemte e Ferguson kane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.106Z

Visar Zhiti ne krye te Kultures

Visar Zhiti ne krye te Kultures E premte 05 Prill 2013 1317 p styletext-align justifyVisar Zhiti ne krye te KulturesTrashegimia kulturore por edhe kujtesa e te shkuares se dhimbshme komuniste duket se do te jene prioritetet e ministrit te ri te Kultures shkrimtarit Visar Zhitip Ne diten e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.417Z

Realin e mbrojti krye krimineli

 Mediat kineze kanë publikuar një lajm ku thuhet se skuadra e Real Madridit ka pasur pranë vetes një krye kriminel të cilin e ka arrestuar policia kineze. Reali thuhet se vitin e kaluar ishte përcjellur nga krye krimineli kinez Jongping Vu Liu në kohën k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.374Z

Juventus mban distancen ne krye

brbrPas hapit fals ndaj Bolonjes dhe barazimit me Bajern ne champions Juventus i rikthehet fitoreve pikerisht ne derbin e Italise Ne Juventus Stadium skuadra e Alegrit mundi Inter 2-0 duke mbajtur distancen ne krye me ndjekesit me te afert te Napolit Nje prove force per Juventus qe konfirmon formen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:25.032Z

Herta ngjitet në krye të Bundesligës gjermane

Berlin - Herta e Berlinit arriti të ngjitet në krye të Bundesligës gjermane pas javës së 20-të. Fitorja 2-1 e arritur në përballjen direkte me Bajernin e Mynihut i ngjit berlinezët në krye me 40 pikë. Bajerni mbetet në kuotën e 38 pikëve, duke zbritur në vendin e katërt. Për He

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama